POSZUKIWANY M.IN. ZA POBICIE MIESZKANIEC POWIATU OSTRÓDZKIEGO ZATRZYMANY W POMORSKIM

Ostródzcy kryminalni zatrzymali mężczyznę poszukiwanego listem gończym. 42- latek miał do odbycia karę 1 roku pozbawienia wolności m.in. za pobicie innej osoby. Mężczyzna ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości od kilku miesięcy.

Niemal każdego dnia policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ostródzie zatrzymują osoby ukrywające się przed wymiarem sprawiedliwości. Tym razem ostródzcy kryminalni zawitali do województwa pomorskiego i wczorajszego (31.03.2021) poranka zapukali do jednego z domów na tym terenie.

W województwie pomorskim funkcjonariusze szukali 42- letniego mężczyzny pochodzącego z powiatu ostródzkiego. Na pierwszy rzut oka wszystko wskazywało na to, że poszukiwanego nie było w domu. Podczas penetracji budynku okazało się jednak, że mężczyzna schował się w piwnicy za szafą i liczył na to,  że nikt go tam nie znajdzie.

Zatrzymany mężczyzna poszukiwany był od kilku miesięcy listem gończym wydanym przez Sąd Rejonowy w Gdyni. 42- latek ma do odbycia karę pozbawienia wolności m.in.za pobicie. Poszukiwany trafił już do zakładu karnego gdzie spędzi najbliższy rok.

KPP Ostróda

Post Author: redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *