PODPISANO UMOWĘ NA MODERNIZACJĘ MOLA WRAZ Z ALTANĄ W OSTRÓDZIE

Dziś, w poniedziałek 26 lipca Burmistrz Miasta Ostróda Zbigniew Michalak podpisał umowę z Przedsiębiorstwem Dróg i Mostów DROMO Sp. z o.o., której przedmiotem jest wykonanie robót budowlanych związanych z modernizacją pomostów z przystosowaniem do potrzeb osób z niepełnosprawnością ruchową – dotyczy: Molo główne z altaną – etap I.

Wykonawca na wykonanie zamówienia ma 90 dni od 1 września 2021r.

Roboty remontowo-budowlane w zakresie konstrukcji drewnianych, obejmują:

  • Demontaż i ponowne wbudowanie poręczy drewnianych (materiał z rozbiórki do ponownego wbudowania).
  • Oczyszczenie elementów drewnianych do ponownego wbudowania.
  • Oczyszczenie elementów drewnianych do ponownego wbudowania.
  • Impregnacja na kolor bali i krawędziaków preparatami zabezpieczającymi je przed szkodliwym działaniem wody i pozostałych czynników atmosferycznych oraz bezpiecznych dla środowiska naturalnego.
  • Impregnacja na kolor desek preparatami zabezpieczającymi je przed szkodliwym działaniem wody i pozostałych czynników atmosferycznych oraz bezpiecznych dla środowiska naturalnego.
  • Wymiana niektórych elementów zadaszenia oraz oczyszczenia i zabezpieczenie na kolor preparatami zabezpieczającymi je przed szkodliwym działaniem wody i pozostałych czynników atmosferycznych oraz bezpiecznych dla środowiska naturalnego.
  • Montaż drabinki pomostowej ze stali ocynkowanej.
  • Malowanie balustrad farbą hydrofobową paro przepuszczalną do drewna w kolorze białym
    neutralną dla środowiska.

Wartość umowy to: 258 771,08 zł

Unieważniono za to postępowanie na remont mola przy wyciągu nart wodnych. Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
W części 2 wpłynęła oferta z ceną 1.660.591,16 zł brutto. Zamawiający na sfinansowanie zamówienia w części 2 zamierza przeznaczyć 890.000,00 zł brutto

Post Author: redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *