Zamknij

PLAŻA OPEN: KOLEJNY SUKCES MARCINA OCIEPSKIEGO I MICHAŁA KĄDZIOŁY W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ

09:19, 22.07.2019 redakcja Aktualizacja: 09:50, 22.07.2019
Skomentuj

Trwa dobra passa duetu siatkarzy plażowych Marcina Ociepskiego z Ostródy i Michała Kądzioły. Nie tak dawno informowaliśmy Was o trzecim miejscu pary podczas Superpucharu Polski, tym razem zawodnicy stanęli na drugim miejscu podium podczas kolejnego turnieju z cyklu Plaża Open.

Tym razem turniej rozegrany został w weekend 20-21 lipca w Rybniku.

Nasz para, mimo nie najlepszych warunków pogodowych i przerywania niektórych meczów spisała się świetnie, docierając aż do finału, w którym niestety uległa parze Jędrzej Brożyniak i Piotr Janiak. Jednak nie okazała się ona gorsza w sportowej walce, a przegrała z powodu pecha. Kontuzji kostki doznał Michał Kądzioła i nasi zawodnicy nie byli w stanie kontynuować spotkania. Transmisję z tego spotkania mogliśmy oglądać na TVP Sport.

Wcześniej w półfinale Ociepski i Kądzioła pokonali Lubosa Nemca i Patrika Pokopca 21:11 i 21:18. W ćwierćfinale wyższość naszej pary uznać musieli Adam Andrys i Roman Andrys (21:18,21:17).

Marcinowi i Michałowi gratulujemy kolejnego sukcesu i z niecierpliwością czekamy na kolejne występy.