PIZZERIA SANDRA W OSTRÓDZKIM PASAŻU ZAKOŃCZYŁA SWOJĄ DZIAŁALNOŚĆ

Niedawno informowaliśmy was o tym, że w Ostródzie z dniem 1 stycznia został zamknięty sklep R-GOL. Niestety wraz z rozpoczęciem Nowego Roku mamy dla wielu z was kolejną smutną wiadomość. W niedzielę swoją działalność zakończyła Pizzeria Sandra, która od 10 lat funkcjonowała w Pasażu.

Jak możemy przeczytać na Fanpagu Pizzerii:
Pizzeria Sandra narodziła się w naszych głowach ponad 14 lat temu w czasach kiedy w Ostródzie były może dwie pizzerie ale to były czasy.
Pomysł dostarczania pizzy do waszych drzwi a potem otworzenie pizzerii w pasażu był naszym sukcesem, kręciło nas to wszystko, poczynając od pomysłu, po tworzenie, otwarcie i bycie.
Chociaż pandemia otwierała nas i zamykała my dzielnie trwaliśmy z nadzieją, że się przecież wszystko kiedyś musi zmienić. Czas nieubłaganie płynął bo to coś zupełnie normalnego. Ludzie przychodzili i wychodzili…niektórzy wracali inni nie. Niektórzy byli z nami od początku i pamiętają smaki, struktury i zapachy… Niech one będą z Wami jak najdłużej.
Długo borykaliśmy się z decyzją o zamknięciu. Nie było to dla nas łatwe.
Od 2008 roku przeżyliśmy wspaniałe chwile. Zaistniały one dzięki Wam za co dziękujemy. Byliście wspaniałymi gośćmi.
Dziękujemy wszystkim pracownikom, którzy również tworzyli to miejsce.
Ponieważ wchodzimy w nowy 2022 rok niech będzie on rokiem zmian dla wszystkich. Życzymy sobie i wam wspaniałych momentów, sukcesów i byciu przy sobie. Dużo miłości niech się nam wszystkim wiedzie.
Od poniedziałku oficjalnie lokal nieczynny.
W rozmowie z nami właściciele Pizzerii dziękowali przede wszystkim klientom i pracownikom za wspólnie spędzone, owocne lata.
A wy jak będziecie wspominać ostródzką Pizzerię Sandra? Mieliście swoją ulubioną pizzę? Podzielcie się z nami opiniami.
O zamknięciu sklepu R-GOL pisaliśmy tutaj: R-GOL ZAMYKA SKLEP STACJONARNY PRZY UL. SOBIESKIEGO W OSTRÓDZIE

Post Author: redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *