PIRACI W OSTRÓDZIE CZYLI RODZINNE FERIE W OSTRÓDZKIM AMFITEATRZE

Podczas pierwszego tygodnia ferii zimowych dzieci będą mogły się wybrać na zajęcia z cyklu „Rodzinne Ferie w Ostródzkim Amfiteatrze”. Przez tydzień od poniedziałku 21 stycznia, aż do niedzieli 27 stycznia w ostródzkim amfiteatrze będą odbywały się różnorodne zajęcia w ramach tego wydarzenia. W tym roku motywem przewodnim tych spotkań będą „Piraci w Ostródzie”.

Dlatego nie zabraknie seansów z pirackimi filmami. Będą one odbywały się od poniedziałku do soboty w godzinach 17:00-19:00. Natomiast codziennie od poniedziałku do niedzieli w godzinach 12:00-14:00 dodatkowo będą seanse filmowe z cyklu „Kino ferie”.

W czasie Rodzinnych Ferii w Amfiteatrze będą także liczne konkursy (m.in. na najlepsze pirackie przebranie), turniej z wiedzy na temat filmów z serii „Piraci z Karaibów”, gry rodzinne, nauka pirackiego origami, warsztaty piniata, piracka przygoda z Zagadkowym BOX-em i koncerty w wykonaniu grupy „Akustik. Na tym nie koniec atrakcji przygotowanych przez organizatorów do których należy również Centrum Kultury w Ostródzie.

Szczegółowy program zajęć znajdziecie w tym linku: https://andrzejolszko.wixsite.com/feriewamfiteatrze?fbclid=IwAR0x6nXMgf5sj4J2_xabQgke0WiN9NdluanH_4K9rSlM82hULkzj8JoEBus

Ahoj więc młodsi i starsi piraci! Do zobaczenie w amfiteatrze!

 

 

Post Author: Marzena Matuszka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *