PIOTR ŁOJEK Z OSTRÓDY DRUGI W OLSZTYŃSKIM BIEGU NIEPODLEGŁOŚCI W KAT. DO 19 LAT!

W Narodowe Święto Niepodległości 11 listopada w Olsztynie odbył się bieg poświęcony temu świętu. Na 10 kilometrowej trasie świetnie spisał się 19-letni ostródzianin Piotr Łojek, który w swojej kategorii wiekowej zajął drugie miejsce!

Na 10 kilometrowej trasie biegu VI Olsztyńskiego Biegu Niepodległości Piotr biegnący z 661 numerem startowym uzyskał czas 41 minut i 4 sekund, co dało mu drugie miejsce w kategorii wiekowej 14-19 lat.W kategorii open sklasyfikowano w sumie 297 biegaczy, a ostródzianin w rywalizacji z dużo bardziej doświadczonymi biegaczami uplasował się na 29 miejscu.

Na metę przybiegł w czasie 1 godziny 38 minut i 59 sekund. Jak się okazało, dało to ostatecznie tryumf w kategorii wiekowej 16-29 lat i w kategorii open 27 miejsce.

Przypomnijmy, ze to nie pierwszy dobry wynik młodego, 19-letniego ucznia piątej klasy Technikum Informatycznego w zespole Szkół Zawodowych im. Sandora Petöfi w Ostródzie.

O jego sukcesach pisaliśmy już m.in. tutaj: PIOTR ŁOJEK Z OSTRÓDY WYGRYWA W SWOJEJ KATEGORII UKIEL PÓŁMARATON W OLSZTYNIE!!!

Serdecznie gratulujemy!

Post Author: redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *