PIJANI KIEROWCY W GMINACH DĄBRÓWNO, GRUNWALD I MORĄG NA DROGACH POWIATU W WEEKEND

3 kolizje, 3 nietrzeźwych kierujących, to podsumowanie weekendu na drogach powiatu ostródzkiego.

Podsumowując miniony weekend na drogach powiatu odnotowaliśmy 3 kolizje w których nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń. Taka sama liczba dotyczy kierujących poruszających się po alkoholu.

O zdarzeniu z udziałem pijanego motorowerzysty, który zakończył swój rajd w szpitalu, pisaliśmy tutaj: GM. DĄBRÓWNO: KOMPLETNIE PIJANY MOTOROWERZYSTA WPADŁ DO ROWU I WYLĄDOWAŁ W SZPITALU

W nocy (12/13.03.22) na jednej z ulic w Morągu policjanci zatrzymali do kontroli 39-letniego kierującego volkswagenem, który kierował pojazdem w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało obecność prawie 1.5 promila alkoholu w organizmie. W toku dalszych czynności kontrolnych ustalono, że dodatkowo mężczyzna posiadał aktywny zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych.

W niedzielę (13.03.22) w miejscowości Mielno, gm. Grunwald policjanci posterunku Policji w Stębarku zatrzymali do kontroli 30-letniego kierującego volkswagenem, który poruszał się po drodze będąc w stanie nietrzeźwości. W przypadku tego kierującego badanie wykazało obecność ponad 0.5 promili alkoholu w organizmie. Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy.

Teraz za swoje zachowanie mężczyźni odpowiedzą przed sądem.

KPP Ostróda

Post Author: redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *