PIERWSZY REJSOWY LOT DO KRAKOWA Z SZYMAN, POCIĄG POLREGIO DOWIEZIE CIĘ NA LOTNISKO

Wczoraj 25 kwietnia z Portu Lotniczego Olsztyn-Mazury odleciał pierwszy rejsowy samolot do Krakowa. Począwszy od czwartku loty do Krakowa będą odbywały się w każdy czwartek i niedzielę o godzinie 22.00. Natomiast pół godziny wcześniej na lotnisku będą  lądowali pasażerowie przylatujący ze stolicy Małopolski.Pociągi POLREGIO dowożą pasażerów na wszystkie loty odbywające się z lotniska w Szymanach oraz odbierają tych, którzy przylatują na Mazury.

Pociągi POLREGIO dowożą pasażerów na wszystkie loty odbywające się z lotniska w Szymanach oraz odbierają tych, którzy przylatują na Mazury.

POLREGIO przygotowało połączenia dla chcących dojechać na lotnisko w Szymanach.  W każdy czwartek i niedzielę o godzinie 20.15 ze stacji Olsztyn Główny będzie odjeżdżał pociąg, który dowiezie podróżnych na miejsce w 55 minut, za jedyna 10 zł.  W tej samej cenie i tym samym czasie, pasażerowie przylatujący z Krakowa będą mogli dojechać do Olsztyna. Pociąg POLREGIO z Szyman wyjedzie w czwartki i soboty o godzinie 22.00.

POLREGIO ściśle współpracuje z Portem Lotniczym Olsztyn-Mazury, zapewniając dowóz podróżnych na wszystkie loty odbywające się z Szyman oraz zapewnia dojazd do Olsztyna dla wszystkich, którzy lądują na mazurskim lotnisku.

Post Author: redaktor

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *