PECH AMBULANSÓW FUNDACJI AFN Z OSTRÓDY! POTRZEBNA POMOC!

O wielkim pechu może mówić AFN Fundacja z Ostródy, która w przeciągu kilku miesięcy straciła 2 Animals Ambulance służące do transportu chorych, bezdomnych czy potrzebujących pomocy zwierząt.

Tak sami o tym piszą:

W ciągu kilku miesięcy nasza Fundacja straciła dwa ambulansy do ratowania zwierząt. Nikomu nie trzeba tłumaczyć, co to oznacza dla osób, które 24 na dobę jeżdżą do wypadków z udziałem zwierząt, odbierają interwencyjnie wycieńczone zwierzęta. Mają pod opieką prawie 300 zwierząt na stałe.

W każdej minucie może być potrzebny wyjazd do weterynarza, do zwierzęcia potrąconego… Jakby wielkie chęci nie były, bez odpowiedniego środka transportu niewiele się zrobi. Peugeota straciliśmy pod koniec roku 2018, natomiast Opel miał pecha na początku czerwca 2019 roku. Stał prawidłowo zaparkowany na poboczu – zderzyły się dwa samochody i wypadły z drogi na nasz ambulans. Dostał z przodu, z jednego boku, a drugim bokiem został wgnieciony w płot posesji. Zarówno jedne i drugi – kasacja (w przypadku drugiego nie mamy jeszcze decyzji ubezpieczyciela).

Zakup samochodu to jedno, ale potem przygotowanie go do tego, aby służył zwierzętom to kolejne kroki, koszty… itd. Każdy, kto kupował kolejny samochód wie, ile to jeszcze trzeba w „niego włożyć”, aby mógł spokojnie i bezpiecznie jeździć.

Dlatego prosimy o wsparcie ich zbiórki na zakup i wyposażenie nowego ambulansu do przewożenia zwierząt, który znajdziecie tutaj: Pechowe Ambulanse. Nie mamy jak ratować!

Pieniądze można też wpłacić bezpośrednio na konto Fundacji, którego numer podajemy poniżej:                                                          VW Bank – 78 2130 0004 2001 0388 0143 0001
Nazwa i adres: Alarmowy Fundusz Nadziei na Życie, ul. Jagiełły 5 m. 19 14-100 Ostróda

Link do strony AFN Fundacja

Link do strony Schronisko Dla Zwierząt Ostróda

Post Author: redaktor

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *