OSTRÓDZIANKA NATALIA KLIMOWSKA ZDOBYŁA ZŁOTY I SREBRNY MEDAL PODCZAS ZAWODÓW PCA BENELUX FINALS W HOLANDII

Dobre wieści dotarły do nas w sobotę 12 października z Holandii, gdzie podczas zawodów PCA Benelux Finals ostródzianka Natalia Klimowska zdobyła dwa medale: złoty i srebrny.Złoty medal Natalia zdobyła w konkurencji First Timer Bikini, a srebrny w Bikini Toned.

Zawody były eliminacjami do przyszłorocznych Mistrzostw Świata PCA!

Gratulujemy i życzymy Natalii Klimowskiej dalszych sukcesów.

Physical Culture Association powstało w lipcu 2015 roku w Wielkiej Brytanii, aby poprawić etykę, kulturę oraz uczciwość, jak i podnieść status sportowców, wynagradzając ich za ciężką pracę i zaangażowanie w rozwijaniu swojej sylwetki. Od tego czasu PCA rozszerzyła się na cały Świat tj. Australia, Belgia, Hiszpania, Holandia, Luksemburg, Polska, Litwa, Łotwa, Estonia, Szkocja, Irlandia, USA, Korea Południowa, Finlandia, Kuwejt, Palestyna, Liban, Syria, Nepal, Nowa Zelandia, Indie, Izrael, Filipiny oraz Chiny gdzie w krajach tych stała się nowym standardem najbardziej prestiżowych zawodów sportów sylwetkowych.

Polska jako kraj dołączyła do PCA w kwietniu 2017 roku. Dynamicznie promując się na rynku polskim bardzo szybko zyskała sobie dobra markę, rzesze fanów, sportowców oraz zawodników. PCA jest otwarta dla wszystkich atletów oraz zawodników fitness o zróżnicowanym doświadczeniu sportowym.

Post Author: Marzena Matuszka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *