OSTRÓDZIANIN NIKO ZDUNOWSKI (SKIERA JR) ZWYCIĘSKI NA GALI POLSAT BOXING PROMOTIONS 10! (VIDEO)

W sobotę 24 września Łodzi odbyła się gala bokserska Polsat Boxing Promotions 10. W jednej z walk mogliśmy oglądać pochodzącego z Ostródy boksera – 19-letniego Niko Zdunowskiego, znanego wielu jako Skiera junior. 

Gala odbyła się w ciekawej scenerii – na dworcu Łódź Fabryczna. Niko, z napisem na spodenkach SKIERA JR, stoczył zakontraktowaną na 4 rundy walkę z Oskarem Gajdowskim. Choć Niko uznawany był za faworyta, to trzeba przyznać, ze rywal przez całą walkę starał się ambitnie walczyć i odgryzać ostródzianinowi.

Pierwsze rundy to przewaga Zdunowskiego, jednak z biegiem czasu i obu zawodników górę brało zmęczenie, przez co walka stała się bardziej szarpana. Chaotyczne ataki Gajdowskiego mogły zagrozić Zdunowskiemu, który jednak górował, mimo młodego wieku spokojem i kontrolował walkę. Niko nie dał się zaskoczyć rywalowi i stopniowo budował przewagę. Pojedynek był otwarty, bez kalkulacji zawodników.

Ostatecznie walka trwała pełne 4 rundy i o zwycięstwie w tym wyrównanym pojedynku decydowali sędziowie. Cała trójka sędziów punktowych zdecydowała się, przyznać zwycięstwo Niko Zdunowskiemu

Tym samym Zdunowski odniósł swoje trzecie zwycięstwo zwycięstwo na zawodowych ringach.
Gratulacje i czekamy na kolejne walki!

Post Author: redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *