OSTRÓDZCY STRAŻACY, ŁUKASZ ZANIEWSKI I ARKADIUSZ STĘPKA WYRÓŻNIENI PRZEZ KOMENDANTA WOJEWÓDZKIEGO PSP

Warmińsko-Mazurski Komendant Wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej nadbryg. Tomasz Komoszyński wyróżnił nagrodami pieniężnymi trzech funkcjonariuszy, którzy pełnili obowiązki wychowawców-opiekunów podczas obozu młodzieżowych drużyn pożarniczych w Krynicy Morskiej.

11 sierpnia w Ostródzie nadbryg. Tomasz Komoszyński wręczył wyróżnienia st. kpt. Łukaszowi Zaniewskiemu i asp. Arkadiuszowi Stępce z ostródzkiej Komendy Powiatowej PSP oraz asp. Rafałowi Filipowi z Komendy Powiatowej PSP w Działdowie. Komendant Wojewódzki PSP w obecności ostródzkiego Komendanta Powiatowego PSP mł. bryg. Łukasza Jasińskiego i Zastępcy Komendanta Powiatowego PSP w Działdowie mł. bryg. Dariusza Jankowskiego wskazał, że wyróżnieni strażacy w znakomity sposób zorganizowali i zrealizowali program obozu, który obfitował w wiele atrakcji skierowanych do młodego pokolenia pożarniczego.

W obozie na przełomie lipca i sierpnia wzięło udział trzydzieści troje dzieci z gmin: Rybno – pow. działdowski i Dąbrówno – pow. ostródzki.

Opracowanie/zdjęcia: st. kpt. Grzegorz Różański

Post Author: redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *