OSTRÓDA: ZDERZENIE SAMOCHODU Z MOTOCYKLEM NA UL. CZARNIECKIEGO. JEDNA OSOBA W SZPITALU

Dziś w piątek 2 kwietnia po godzinie 17-tej doszło do groźnego zdarzenia drogowego na skrzyżowaniu ulic Czarnieckiego z Piłsudskiego w Ostródzie. Samochód osobowy zderzył się z motocyklem, a kierowca jednośladu został odwieziony do szpitala.

Jak poinformowała nas asp. Anna Karczewska z Komendy Powiatowej Policji w Ostródzie, ze wstępnych ustaleń policji wynika, że najprawdopodobniej sprawcą zdarzenia jest kierująca samochodem osobowym marki mazda, która jadąc ul. Czarnieckiego od strony ulicy Grunwaldzkiej wymusiła pierwszeństwo przejazdu. Kobieta nie upewniła się, że może skręcić w ulicę Piłsudskiego i doprowadziła do zderzenia z 21-letnim motocyklistą, który jechał od strony Kajkowa.

Kierująca mazdą była trzeźwa. Na chwilę obecną nie są znane dokładne obrażenia 21-letniego motocyklisty, który został odwieziony do szpitala w Olsztynie.

Apelujemy o omijanie ulicy Czarnieckiego od świateł z ul. Jagiełły do ronda z ulicą Kopernika. Obecnie w miejscu zdarzenia ruch prowadzony jest wahadłowo. Utrudnienia mogą potrwać około dwóch godzin.

 

Post Author: redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *