OSTRÓDA: ŚMIERTELNE POTRĄCENIE PIESZEGO, OSOBÓWKA UDERZYŁA W CIĘŻARÓWKĘ NA S-7

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają przyczyny i okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło wczoraj wieczorem na drodze krajowej S7. Na miejscu zginał 51-letni pieszy. Dwie godziny później na wysokości pierwszego zdarzenia doszło do jeszcze jednego wypadku. Tym razem osobowa skoda uderzyła w stojący na parkingu samochód ciężarowy. Dwóch mężczyzn trafiło do szpitala.

Wczoraj 23 kwietnia po godzinie 20:00 na drodze krajowej S7 w poblizu ostródzkieje restauracji McDonald’s doszło do tragicznego w skutkach wypadku, w którym zginął 51-letni pieszy. Mężczyzna został potrącony przez jadący w kierunku Warszawy samochód ciężarowy. Nie miał żadnych elementów odblaskowych. Do godziny 24:00 oba pasy S7 w kierunku Warszawy były zablokowane, policja zorganizowała objazdy. Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego tragicznego wypadku.

Na wysokości pierwszego zdarzenia, na „nitce” drogi krajowej S7 biegnącej w stronę Gdańska, około godziny 22:00 doszło do kolejnego wypadku. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący osobową skodą nie dostosował prędkości do warunków drogowych i na łuku drogi zjechał na pobocze i uderzył w naczepę stojącego na parkingu tira. 34-letni kierujący i 28-letni pasażer skody trafili do szpitala.

KPP Ostróda

Post Author: redaktor

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *