OSTRÓDA: KIEROWCA NIE ZATRZYMAŁ SIĘ DO KONTROLI. BYŁ KOMPLETNIE PIJANY

W Ostródzie kierujący samochodem renault po tym jak przekroczył prędkość, nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Jak się okazało był kompletnie pijany.

W czwartek (02.11.22) w Ostródzie policjanci referatu ruchu drogowego ostródzkiej jednostki policji po tym jak ujawnili wykroczenie polegające na przekroczeniu prędkości w obszarze zabudowanym przez kierującego samochodem marki renault postanowili zatrzymać go do kontroli drogowej.

Kierujący pomimo kilkukrotnego użycia przez funkcjonariuszy sygnałów świetlnych oraz dźwiękowych pojazdu uprzywilejowanego nie reagował na polecenia policjantów.

Po jego zatrzymaniu okazało się, że mieszkaniec powiatu działdowskiego jest pijany. Badanie wykazało obecność prawie 2 promile alkoholu w jego organizmie. Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy. Za przekroczenie prędkości o 54km/h został na niego nałożony mandat karny w wysokości 1500 złotych i 13 punktów karnych.

Teraz czeka go jeszcze „wizyta” w sądzie za popełnione przestępstwa kierowania pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości oraz niezatrzymanie się do kontroli drogowej.

KPP Ostróda

Post Author: redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *