ODSZEDŁ NA WIECZNĄ SŁUŻBĘ MŁ. INSP. MARCIN RADTKE – KOMENDANT POWIATOWY POLICJI W IŁAWIE

W niedzielę (27 września) niespodziewanie zmarł Komendant Powiatowy Policji w Iławie mł. insp. Marcin Radtke, który niedawno objął to stanowisko.

Tak żegnają go koleżanki i koledzy:

Z głębokim żalem informujemy, że odszedł od nas nagle kolega – mł. insp. Marcin Radtke Komendant Powiatowy Policji w Iławie. Kierownictwo warmińsko-mazurskiej Policji, Zarząd Wojewódzki NSZZ Policjantów w Olsztynie, koledzy i koleżanki funkcjonariusza łączą się w bólu z pogrążoną w żałobie rodziną.

Mł. insp Marcin Radtke

Policjantem był przez 19 lat. Służbę rozpoczął w 2001 roku. 05.09.2020 r. mł. insp. Marcin Radtke objął obowiązki Komendanta Powiatowego Policji w Iławie. Wcześniej był naczelnikiem Wydziału Wywiadu Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie, a zanim tam trafił pracował w Laboratorium Kryminalistycznym Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy, a następnie w Sekcji ds. Europolu Wydziału Koordynacji Międzynarodowej Wymiany Informacji Biura Międzynarodowej Współpracy Policji Komendy Głównej Policji.

W niedzielę (27.09.2020) przebywając w domu, nagle zasłabł. Zmarł mimo podjętej akcji reanimacyjnej.

Ceremonia pogrzebowa z udziałem najbliższych odbędzie się w środę 30.09.2020 roku o godz. 15:00 w Kościele pw. Przemienienia Pańskiego w Iławie przy ul. Kościelnej 1.

Urna z prochami zmarłego spocznie na Cmentarzu Komunalnym w Iławie przy ul. Piaskowej 13.

Marcin Radtke odszedł w wieku 44 lat.

 

Post Author: Marzena Matuszka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *