OD 25 MAJA URZĄD MIEJSKI W OSTRÓDZIE ZOSTAJE OTWARTY DLA INTERESANTÓW ZAŁATWIAJĄCYCH SPRAWY BEZPOŚREDNIO NA STANOWISKACH

Od poniedziałku 25 maja, Urząd Miejski w Ostródzie zostaje otwarty dla interesantów załatwiających sprawy bezpośrednio na stanowiskach. Są jednak zasady bezpieczeństwa:

 

– Liczba interesantów przebywających, w tym samym czasie, w jednym pomieszczeniu Urzędu Miejskiego w Ostródzie nie może być większa niż 1 osoba na jedno stanowisko obsługi.
– Interesant przebywający w budynku Urzędu Miejskiego w Ostródzie i obsługujący go pracownik Urzędu są zobowiązani do dezynfekcji rąk oraz do zakrywania ust i nosa.
– Interesant składający osobiście pismo, które wymaga potwierdzenia wpływu, składa je w Punkcie Obsługi Interesanta, pok. 119, przy uwzględnieniu zapisów pkt. 2.
– Interesant składający osobiście pismo, które nie wymaga potwierdzenia wpływu do Urzędu, może umieścić je w skrzynce, zlokalizowanej w holu przy wejściu do budynku.
– Kasa Urzędu jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 13.00, jednak zaleca się dokonywanie płatności i należności publicznoprawnych poprzez system bankowości elektronicznej lub w placówce banku.

Źródło: Miasto Ostróda

Post Author: Marzena Matuszka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *