NOCNY POŚCIG ZA KIEROWCĄ BMW! SAMOCHÓD W ROWIE KOŁO MODEL ARTU W OSTRÓDZIE (FOTO)

Policjanci z dwóch powiatów ścigali kierowcę, który nie zatrzymał się do kontroli. Na ul. 11 Listopada w okolicy firmy Model Art w Ostródzie kierowca BMW wpadł do rowu i próbował uciekać pieszo.

Dziś, w sobotę 18 marca po godz. 21:00 w Iławie kierujący samochodem marki bmw nie zatrzymał się do kontroli i zaczął uciekać w kierunku Ostródy. Policjanci z Iławy podjęli pościg za uciekającym kierowcą. Do pościgu dołączyli się policjanci prewencji i ruchu drogowego z Komendy Powiatowej Policji w Ostródzie.

Kierowca uciekając od strony Iławy przez m.in Samborowo nie poruszał się tylko główną drogą –  próbował też uciekać przez las. Na ul. 11 Listopada w Ostródzie, w okolicy siedziby firmy Model Art uciekinier w BMW wyjeżdżając z lasu stracił panowanie nad samochodem, uderzył w samochód marki skoda  i wpadł do rowu. Następnie próbował pieszo kontynuować ucieczkę, jednak został schwytany przez policjantów.

Na miejsce wezwano Zespół Ratownictwa Medycznego oraz Straż Pożarną, ponieważ spod maski zaczął wydobywać się dym. Jak wynika z pierwszych informacji,  kierowca doznał też niewielkich obrażeń głowy od uderzenia w kierownicę.

Według wstępnych informacji kierowca był trzeźwy, w chwili obecnej nie wiadomo, co było powodem podjęcia próby ucieczki. Na miejscu pracują służby, policjanci m.in. dokładnie sprawdzają samochód.

Droga w tym miejscu przez pewien czas była zablokowana.

Post Author: redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *