NATALIA Z OSTRÓDY CHORUJE NA NOWOTWÓR! ZAPRASZAMY NA KIERMASZ CHARYTATYWNY!

Natalia ma zaledwie 25 lat. Jest żoną jednego z pracowników ostródzkiej firmy PACYFIC. Do tej pory była szczęśliwą żoną, która u boku swojego męża – Piotra wiodła spokojne życie.

Jak to młodzi małżonkowie zapragnęli powiększyć rodzinę. Przed rozpoczęciem starań o dziecko Natalia wykonała podstawowe badania, by mieć pewność, że jest w pełni zdrowa i nie ma żadnych przeciwskazań do zajścia w ciążę. W trakcie badań lekarz wykrył guzy na jajnikach, jednak powiedział, że nie ma czym się przejmować, gdyż są one związane z hormonami wynikającymi z jej młodego wieku.

I tak oto wiosną 2021 r. okazało się, że ich marzenie się spełniło – Natalia była w ciąży. Nic nie zapowiadało nadchodzącej tragedii. W drugim miesiącu ciąży Natalia doznała bardzo silnego krwotoku. W szpitalu lekarze kazali przygotować jej się na najgorsze. Dziecko jednak miało inne plany i szczęśliwie przyszło na świat w styczniu 2022 r. Podczas kontrolnej wizyty poporodowej okazało się, że na macicy pojawiły się zmiany. Po wykonaniu biopsji wyniki były szokujące – rak jajnika prawostronnego (IV stadium) z przerzutami na macicę i wątrobę.

Szpital w Olsztynie odmówił leczenia w takim zaawansowaniu choroby, nie widząc szans na wyleczenie pacjentki. Zaczęła się dramatyczna walka o zdrowie i życie Natalii. Po wielotygodniowych poszukiwaniach pojawiło się światełko w tunelu. Jest prywatna klinika w Otwocku, która stosuje innowacyjną procedurę zamrażania komórek rakowych. Wykonuje ją lekarz na co dzień pracujący w Stanach Zjednoczonych. Zgodził się jednak na podjęcie leczenia Natalii. Niestety wiążę się to z bardzo wysokimi kosztami, które znacznie przekraczają budżet rodziny – pracuje tylko Piotr, który musi zarobić na utrzymanie swoje, Natalii i 8-miesięcznego synka, a także na leczenie żony.- informują organizatorzy kiermaszu charytatywnego dla Natalii.

Koszt wykonania podstawowych badań kwalifikujących do zabiegu wyniósł 25 000 zł, który został pokryty z kredytu zaciągniętego przez Piotra. W październiku 2022 r. planowane jest wykonanie pierwszej operacji. Szacowany jej koszt to 45 000 zł.  Po wykonaniu pierwszej operacji (I etat)  przewidziane jest dalsze leczenie (II etap), którego koszty na ten moment jeszcze nie są znane. W celu uzbierania pieniędzy na leczenie w ramach II etapu  zostanie uruchomiona zbiórka internetowa, w której będzie podana dokładna kwota.

Społeczność firmy PACYFIC postanowiła wesprzeć Piotra i Natalię w ich dramatycznej walce:

Poznając historię Piotra i jego żony postanowiliśmy, jako społeczność PACYFIC, pomóc w pozyskaniu środków finansowych na pierwszą operację Natalii. Pracownicy chętnie i z dużym zaangażowaniem włączyli się w naszą akcję. W kilka dni przynieśli (i dalej przynoszą) fanty na kiermasz zapewniając tym samym świeże dostawy nowych towarów. Obecnie zebraliśmy już ok. 8 000 zł. Z jednej strony jest to kwota imponująca jak na tak małą społeczność, jednak z drugiej strony wciąż niewystarczająca.

Dlatego zdecydowaliśmy się pod szyldem naszej firmy zorganizować kiermasz, który odbędzie się dniu 17.09.2022 r. (sobota) w godzinach od 10:00 do 14:00 w Galerii Mazurskiej, na którym również będzie można wspomóc zbiórkę pieniędzy na operację Natalii. Znajdziecie nas między sklepami Pepco a Reporter Young. Do nabycia będą nasze firmowe produkty, tj. kosmetyczki, kuferki, torby, a także  odzież, obuwie, książki, zabawki i wiele innych różności. Znajdzie się także małe co nie co dla smakoszy w postaci domowych ciast upieczonych przez naszych pracowników specjalnie na tę okazję, a także kawa i herbata.

Specjalną ofertę kierujemy również do firm – po wpłacie cegiełki jest możliwość zamieszczenia reklamy na naszym stoisku podczas kiermaszu (reklamy, banery i inne gadżety firma powinna nam przekazać).

Społeczność firmy PACYFIC

Przyłączamy się do gorącej prośby społeczności firmy PACYFIC i prosimy o wsparcie Natalii w jej ciężkiej walce o życie i zdrowie!

Post Author: redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *