NASZ NOWY DOM NA UL. JARACZA W OSTRÓDZIE JUŻ JUTRO W POLSACIE!

Już jutro w czwartek 29 września o godz. 20.05 na antenie Telewizji Polsat zostanie wyemitowany odcinek programu „Nasz nowy dom”, w którym będzie można zobaczyć rodzinę z Ostródy.

Na jednym z ostródzkich osiedli mieszka trzypokoleniowa rodzina: 82-letnia pani Janina z córką Magdą i wnuczką Wiktorią. Niestety 15-letnia Wiktoria, która ma chorobę genetyczną jest osobą leżącą. Choruje na padaczkę i wymaga ciągłej rehabilitacji. Pani Magda z oddaniem opiekuje się córką, której poświęciła swoje życie. Nie pomaga jej nawet ojciec Wiktorii.
Kobiety starają się jak mogą. Jednak mieszkanie w bloku z wielkiej płyty sprawia, że z dnia na dzień jest coraz trudniej, a dzielne kobiety napotykają wiele przeciwności.
Na pomoc ostródziankom przyjechała ekipa z programu „Nasz nowy dom” z Katarzyną Dowbor na czele.
Zobaczcie zwiastun jutrzejszego odcinka.

 

http://

Post Author: redakcja

2 thoughts on “NASZ NOWY DOM NA UL. JARACZA W OSTRÓDZIE JUŻ JUTRO W POLSACIE!

  Waldek

  (29 września 2022 - 21:14)

  Grzyb na suficie a dziara za kilka stów na reku. Kobieta zajmuje się chorym dzieckiem z takimi pazurami? Starsza pani chyba nie widziała jak wyglądają ludzkie ręce jak maja problem z reumatyzmem albo stawami. Można mieć wiele wątpliwości. Nic tu nie pasuje . Ciekawe jakie zdanie maja sąsiedzi?

   tfu

   (30 września 2022 - 21:39)

   Straszne z ciebie ścierwo „Waldek” tfuuu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *