NASZ CZYTELNIK SZUKA ŚWIADKÓW ZNISZCZENIA GROBU BLISKICH NA UL. SPOKOJNEJ!

Przykrą sytuację zastał na grobie swoich dziadków na cmentarzu na ul. Spokojnej nasz czytelnik. Gdy przyszedł na grób swoich przodków, zobaczył przewróconą na grób płytę. Prosi o pomoc w ustaleniu ewentualnych sprawców zniszczenia grobu! Jeśli ktoś z Was coś widział, prosimy o pomoc!

Zniszczony Grób znajduje się przy ulicy Spokojnej na dole wejście ostatnią bramą, po lewej stronie od budki ze zniczami. Do sytuacji mogło dojść np. podczas mszy na cmentarzu 1 listopada, w dniu Wszystkich Świętych.

Jak pisze nasz czytelnik:

Szukamy świadków! Przykra sytuacja, którą zastaliśmy na grobie naszych bliskich. Przewróciła się płyta na grób. Raczej nie sama. Ktoś musiał użyć siły, żeby ją przewrócić. Albo specjalnie, albo przez przypadek ktoś się oparł.

Jeśli ktoś widział sytuację,  prosimy o kontakt z naszą redakcją – Ostróda Flesz mailowo na adres: redakcja@ostrodaflesz.pl bądź też na priv na naszym fanpagu.

Post Author: redakcja

1 thought on “NASZ CZYTELNIK SZUKA ŚWIADKÓW ZNISZCZENIA GROBU BLISKICH NA UL. SPOKOJNEJ!

    DD

    (13 listopada 2021 - 18:01)

    Czy dobrze widzę, że za płytą jest ławeczka sąsiedniego grobu? Dla mnie ewidentnie wygląda to tak, jakby ktoś usiadł na ławeczkę i oparł się mocno o płytę tak, że ją przewrócił. Może po wielu latach nie była już tak stabilna 🙁

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *