MNÓSTWO ATRAKCJI PODCZAS DNIA DZIECKA W SAMBOROWIE

Takiej imprezy dla dzieci w Samborowie jeszcze nie było. Z okazji Dnia Dziecka Gminne Centrum Kulturalno-Biblioteczne zorganizowało mnóstwo widowiskowych atrakcji dla całych rodzin. 

W specjalnej strefie przygotowano kącik zabaw dla najmłodszych, warsztaty plastyczne, recyklingowe, ekologiczne, odbył się również turniej warcabowy. Dzieci mogły spróbować swoich sił na strzelnicy, jak również podczas zawodów Mini Strong Man oraz biorąc udział w konkursie Mam Talent.

Atrakcje zapewnili także strażacy z OSP Samborowo. Dzieci doskonale bawiły się na zjeżdżalniach, trampolinie, korzystały z Foto Budki.

Imprezę uświetniły  występy artystyczne zespołów wokalnych Serenada i Inaczej, zespołu tanecznego Balbinki. Niespodzianką był spektakl  „Zabawa w śpiącą królewnę” w wykonaniu aktorów „Grupy z podwórka” pod kierownictwem Moniki Kazimierczyk z GCK-B w Samborowie.

Pociechy otrzymały również lody, watę cukrową, popcorn. Wszyscy obecni byli częstowani przepyszną zupą gulaszową  oraz kiełbaskami, które mogli własnoręcznie upiec przy ognisku. Piękna słoneczna pogoda sprzyjała wspólnym zabawom, rozmowom i korzystaniu z wszelakich atrakcji. Na placu zgromadziło się mnóstwo rodzin ze swoimi pociechami.

Zabawie i radości dzieci nie było końca! Ich uśmiechnięte i zadowolone buzie mówiły same za siebie!

Organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do tego, że ten dzień był tak wyjątkowy, w szczególności Wójtowi Gminy Ostróda Bogusławowi Fijasowi, ZUOK Rudno, sołtysowi Jackowi Grabowskiemu, sołtysowi Arturowi Wiśniewskiemu oraz radzie sołeckiej  wsi Wirwajdy, radnemu Łukaszowi Wolfowi, strażakom OSP Samborowo, bibliotekarkom z filii bibliotecznych w Tyrowie, Starych Jabłonkach i Smykówku.

Jeszcze raz wielkie dzięki za wspaniałą wspólną imprezę.

Źródło: GCK-B Samborowo

Więcej zdjęć możecie zobaczyć na stronie Gminnego centrum Kulturalno-Bibliotecznego w Samborowie:

http://www.gckbsamborowo.pl/art,855,fotogaleria-cziii

http://www.gckbsamborowo.pl/art,854,fotogaleria-czii

Post Author: redaktor

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *