WICEMISTRZOWIE POLSKI W FUTSALU SEBASTIAN GRUBALSKI I JAKUB RASZKOWSKI GOŚĆMI SALONU SPORTU

Kolejne spotkanie z cyklu „Salon Sportu”, które Miejska Biblioteka Publiczna organizuje w ramach projektu „W świetle jupiterów – wielki sport w małej bibliotece”, odbędzie się w formie online. Gośćmi będą reprezentanci Polski w futsalu, Wicemistrzowie Polski i zdobywcy Pucharu Polski, a zarazem przedstawiciele partnera projektu KS Constract Lubawa – Sebastian Grubalski i Jakub Raszkowski.

 

Futsal to nie tylko czteroosobowa piłka nożna na hali, ale specyficzna, niezwykle szybka i bardzo efektowna dyscyplina sportu, w której w bieżącym roku klub z pobliskiej Lubawy osiągnął ogromne sukcesy. Zaowocowało to powołaniami futsalistów z Lubawy do narodowej reprezentacji Polski. Dwóch z nich będzie gośćmi „Salonu Sportu”.

Spotkanie będzie można obejrzeć na kanale Youtube SALON SPORTU. Nagranie będzie dostępne 8 października od godziny 12:00. Po obejrzeniu wydarzenia, będzie można przesłać pytania, na które obaj panowie odpowiedzą w oddzielnym nagraniu w formule: Pytanie – Odpowiedź. Pytania będzie można nadsyłać za pośrednictwem FB, TT i w komentarzach pod filmem do 14 października.

Ogłoszono także następnych gości. Będą nimi przedstawiciele judo oraz sportu paraolimpijskiego: Włodzimierz Narewski, Paulina Dąbrowska, Michał Bryl i Joanna Cesarska. Wydarzenie odbędzie się w podobnej formule internetowej.

Link pod którym będzie można obejrzeć spotkanie. Jego premiera będzie miała miejsce 8 października o godz. 12:00. W czasie premiery będzie możliwość czatowania, później będzie funkcjonować zwykły link z filmem ze spotkania na Youtube:

Post Author: Marzena Matuszka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *