MICHALINA WOJCIECHOWSKA Z OSTRÓDY W WIELKIM FINALE TOP MODEL W TVN!!!

O tym, że ostródzianka Michalina Wojciechowska z Ostródy bierze udział w popularnym programie TVN Top Model już Was informowaliśmy. Pisaliśmy o tym m. in. tutaj: OSTRÓDZIANKA MICHALINA WOJCIECHOWSKA W TOP MODEL TVN – AWANSOWAŁA DALEJ!

i tutaj: OSTRÓDZIANKA MICHALINA WOJCIECHOWSKA W NAJLEPSZEJ 14-STCE TOP MODEL TVN!

Teraz mamy kolejne dobre wieści: Michalina znalazła się w finałowej najlepszej trójce całego programu!

Przez ostatnie tygodnie programu wiele się działo – nie zabrakło zawirowań, sukcesów, sytuacji kontrowersyjnych i łez ostródzianki. W pewnym momencie wydawało się, że Michalina opuści program, gdyż została wyeliminowana przez jurorów. Joanna Krupa zadecydowała jednak o jej przywróceniu i daniu ostródziance drugiej szansy, co podzieliło widzów i nie wszystkim się spodobało. Jak widać, Michalina wykorzystała możliwość doskonale.

W ostatnim odcinku szóstka uczestników, która pozostała w programie wzięła udział w South Africa Fashion Week w Republice Południowej Afryki. Michalina, mimo, że wzięła udział tylko w jednym pokazie, zaprezentowała się świetnie, równie dobrze wypadła podczas sesji zdjęciowej, zbierając pochwały.

Ostatecznie jurorzy zdecydowali, że Michalina znajdzie się w wielkim finale, obok Klaudii i Natalii. Teraz czas na głosowanie widzów.

Gratulujemy!

Post Author: redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *