MARIUSZ KUŚ WYSTĄPIŁ W TVP2 W PROGRAMIE „GOTOWI DO GOTOWANIA. START!”

Dziś na antenie TVP2 mogliśmy zobaczyć w kulinarnym programie “Gotowi do Gotowania. Start!” ostródzianina Mariusza Tomasza Kusia, który jest znany wielu osobom m.in. z akcji charytatywnych, w których brali udział znakomici kucharze.

Program prowadzony jest przez Marzenę Rogalską. Jest to polska wersja wielkiego telewizyjnego przeboju „Ready Steady Cook” cieszącego się wielka popularnością m.in. w Wielkiej Brytanii, Francji, Australii, USA i we Włoszech.

W programie rywalizują ze sobą dwie drużyny złożone z profesjonalnego szefa kuchni i kucharza amatora. Zawodnicy mają 20 minut na przygotowanie posiłku z produktów o łącznej wartości nie większej niż 25 złotych.

Drużynę „żółtych” tworzyli Mistrz Kuchni Michał Bałazy i Małgorzata Urbanowicz. Drużynę czerwonych Charles Daigneault i Mariusz Kuś, który przyniósł rukolę, jajka, ser pleśniowy zielony, gruszki i grapefruit. W sumie na te produkty wydał 22 złote i 49 groszy. W programie uczestnicy mogą także korzystać z lodówki, w której są różne produkty.

Obie drużyny przygotowały pyszne potrawy. Jednak to ekipa Mariusz – Charlie zwyciężyła w głosowaniu publiczności. „Czerwoni” przygotowali omlet z serem pleśniowym oraz rukolą i karmelizowanymi gruszkami. Na deser zostały przyrządzone gruszki w białym i czerwonym winie, czyli w naszych narodowych barwach.

Gratulujemy ekipie Mariusza!

Post Author: Marzena Matuszka

1 thought on “MARIUSZ KUŚ WYSTĄPIŁ W TVP2 W PROGRAMIE „GOTOWI DO GOTOWANIA. START!”

    Jamajka

    (27 września 2019 - 08:43)

    ale się postarali 😀 obrać i pokroić owoce każdy umie 😀

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *