KORNELIA GOŁĘBIEWSKA Z GMINY MORĄG FINALISTKĄ KONKURSU MISS INTERCONTINENTAL W EGIPCIE

Tegoroczna II wicemiss Polonia, pochodząca z Bramki w Gminie Morąg Kornelia Gołębiewska została wybrana Miss Intercontinental Poland 2023 i już wkrótce wyjedzie do Egiptu, by reprezentować Polskę w finale tegorocznego międzynarodowego konkursu piękności Miss Intercontinental.

Jak poinformował w social mediach profil Miss Polonia, Miss Intercontinental Poland 2023 oficjalnie została Kornelia Gołębiewska.


Już za 2 tygodnie Kornelia wyjedzie do Egiptu, by reprezentować Polskę podczas zgrupowania. Finał konkursu zaplanowano na 15 grudnia.

Przypomnijmy, że to nie pierwszy sukces Kornelii w tym roku. 30 czerwca w Zakopanem podczas finału tegorocznej edycji konkursu Miss Polonia została wybrana II Wicemiss Polonia 2023! W tym roku w finale wystąpiło 19 finalistek. Jedną z nich była Kornelia Gołębiewska, studiująca aktualnie w Gdańsku psychologię w biznesie oraz architekturę w krajobrazie, a pochodząca z niewielkiej miejscowości Bramka w Gminie Morąg.Jak sama mówi o sobie:

Jestem studentką psychologii w biznesie i architektury w krajobrazie, dwie różne dziedziny, ale tak bliskie mojemu sercu, bo kontakt z naturą jest dla mnie nieodłączną częścią życia i jednocześnie mogę odkrywać tajniki ludzkiego umysłu. Uwielbiam fotografować i nagrywać naturę. Mam w telefonie ponad 40 tysięcy zdjęć i 6 tysięcy wideo, które w większości są o tej tematyce. Później relaksuje mnie montowanie tych filmów. W wolnym czasie lubię chodzić na długie spacery z moim psem, trenować z nim (jeździć na szkolenia), uczyć go nowych rzeczy. Odpręża mnie samotna jazda autem, najczęściej włączam wtedy ulubioną muzykę i czas się dla mnie zatrzymuje.

Ciekawostka to fakt, że interesuję się procesami zachodzącymi w ludzkiej psychice-tym, co nas motywuje, czynnikami, które wywołują dane zachowania, określone emocje. Ogólnie temat psychologii rozwoju, motywacji, komunikacji jest dla mnie niekończącą się historią. Staram się czerpać wiedzę poprzez chodzenie na warsztaty, czytanie książek i słuchanie podcastów o tej tematyce. Moim hobby jest także motoryzacja, współtworzę tego typu zawody, które są nieodłącznym elementem mojego życia. Od dziecka byłam odważna, pełna energii, lubiłam wystąpienia publiczne i kiedyś stworzyłam swój własny śpiewnik, z którego utwory prezentowałam na osiedlowych festynach. Zawsze zgłaszałam się do różnych konkursów, nawet gdy były dla dużo starszych ode mnie osób i często zdobywałam za to nagrody.Będziemy trzymać kciuki za reprezentantkę Gminy Morąg podczas finałowego konkursu Miss International.

Zdjęcia: Miss Polonia – Magdalena Michalak, Mateusz Jagielski motorsport photographer/East News

 

Post Author: redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *