KOLEJNY MOTOPIKNIK W MAŁDYTACH ZA NAMI

Kolejny Motopiknik w Małdytach za nami. 4 sierpnia 2018 w upalną sobotę Centrum Sportowo – Rekreacyjne było miejscem spotkania miłośników motoryzacji i dobrej zabawy.

Piknik rozpoczął się Mszą Świętą, odprawioną przez ks. proboszcza Marka Jasianek z parafii w Chojniku  oraz poświęceniem motocykli. Po Mszy Św. Gospodarz Motopikniku – Wójt Gminy Małdyty Pan Marcin Krajewski wraz z Dyrektorem GOKiS w Małdytach Panią Marzeną Nagórko przywitali wszystkich zebranych i podziękowali naszym sponsorom.

W tym roku Motopiknik wsparli:
1. Pan Piotr Obiedziński Firma Produkcyjno – Usługowa
2. Państwo Danuta i Grzegorz Białaś – Zajazd pod Kłobukiem
3. Pan Mieczysław Stefański – Zakład Usługowo – Handlowy MIET – POL
4. Pan Janusz Siepioła – prezes Spółdzielni AGRO w Małdytach
5. Pan Artur Dybich – SARNA spółka z.o.o
6. Pan Kamil Kołtek – Zakład Masarski w Małdytach
7. Pan Mirosław Cymer – Zakład Stolarski

Tradycyjnie kolejnym punktem programu była parada motocyklowa ulicami Małdyt a później kolejne atrakcje przygotowane przez organizatora.

Wspaniały i bardzo ekstremalny pokaz Stunt Rider na Quadzie – Leo Stunt, pokaz sprzętu ratownictwa technicznego oraz zasady pierwszej pomocy przedmedycznej PSP Morąg. Na wydarzeniu nie zabrakło konkursów i zabaw dla dzieci oraz konkurencji dla motocyklistów.

Na boisku na dzieci i rodziny czekała nie lada gratka – PODUCHOWE ZMAGANIA. Wszyscy uczestnicy smakowali małdyckiej kuchni: pysznej grochówki, kiełbasek z grilla, pierogów, babki ziemniaczanej oraz słodkich wypieków.

W godzinach wieczornych na małdyckiej scenie wystąpił zespół CI – HO z dużą dawką rock and rolla.

Impreza zakończyła się zabawą przy piosenkach śpiewanych przez Izę & Karinę do późnych godzin nocnych.

Organizatorzy dziękują wszystkim gościom za przybycie i zapraszają za rok w pierwszą sobotę sierpnia.

W imieniu organizatora dziękujemy również: Panu Dyrektorowi Czesławowi Rolka i pracownikom Szkoły podstawowej w Małdytach, funkcjonariuszom policji, Strażakom OSP z naszej gminy, Panu Adamowi Rozbickiemu, Centrum Kształcenia Konferencyjnego – Katarzyna Królak z Morąga, Hubertowi Kalinowskiemu oraz przedstawicielom Stowarzyszenia CZULPA.

Źródło: GOKiS Małdyty

 

Post Author: redaktor

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *