KOLEJNA TABLICA W ALEI PRZYJACIÓŁ OSTRÓDY ODSŁONIĘTA PODCZAS OTWARCIA OSTRÓDA CUP

Wczoraj, w piątek 2 czerwca miała miejsce oficjalna ceremonia otwarcia turnieju Ostróda CUP połączona z losowaniem grup. Odsłonięto także kolejną, drugą już tablicę w Alei Przyjaciół Ostródy na Bulwarze nad Jeziorem Drwęckim.

Ostródzki turniej dla młodych adeptów futbolu rozwija się prężnie i zyskuje status jednego z najbardziej prestiżowych dla piłkarskich akademii z całego kraju. Wydarzenie w ostródzkim amfiteatrze oficjalnie zainaugurował Burmistrz Ostródy Zbigniew Michalak.
Tuż po ceremonii, na Bulwarze Europejskim, odsłonięta została kolejna tablica w Alei Przyjaciół Ostródy. W asyście Burmistrza Ostródy dokonał tego legendarny napastnik reprezentacji Polski, Celticu Glasgow, FC Koln, Bristol City, Legii Warszawa i Widzewa Łódź Dariusz Dziekanowski.
To kolejna, po Majce Jeżowskiej, osobowość, której poświęcone zostało specjalne miejsce na Bulwarze Europejskim. O odsłonięciu pierwszej tablicy informowalismy Was tutaj: NAD J. DRWĘCKIM POWSTAŁA ALEJA PRZYJACIÓŁ OSTRÓDY. JEST JUŻ PIERWSZA TABLICA! (FOTO)
Źródło: Miasto Ostróda

 

Post Author: redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *