KOBIETA ZGINĘŁA W NOCNYM KARAMBOLU CZTERECH SAMOCHODÓW NA S7 OSTRÓDA – OLSZTYNEK

Do tragicznego wypadku doszło dziś w nocy. W niedzielę 28 lipca około godzinypo 21:30 na krajowej siódemce między Ostródą a Olsztynkiem w okolicach Rychnowskiej Woli doszło do karambolu czterech samochodów. Zginęła 36-letnia kobieta, dwie inne osoby, w tym dziecko, zostały ranne.

Jak poinformowała nas Miejska Komenda Policji w Olsztynie, ze wstępnych ustaleń wynika, że jadący od strony Ostródy 36-letni mężczyzna kierujący samochodem volvo v4 z nieznanych przyczyn nagle zjechał na lewe pobocze. Próbując ponownie włączyć się do ruchu został uderzony przez jadący już tym pasem ruchu volvo s40. Po silnym uderzeniu volvo s40 uderzyło w kolejny samochód – tym razem w BMW. To jeszcze nie koniec – kolejny kierowca poruszający się na tej drodze, prowadzący toyotę auris, widząc co się dzieje i próbując uniknąć zderzenia uderzył w barierki ochronne. Na porozrzucane po karambolu części najechał jeszcze golf, który poprzebijał sobie opony.

Na miejscu zginęła  36-letnia kobieta z pierwszego z samochodów czyli volvo v4. Kierujący został przewieziony do szpitala. Także podróżujące tym samochodem 14-letnie dziecko doznało obrażeń i zostało przewiezione do Szpitala Miejskiego w Olsztynie.

Reszcie uczestników zdarzenia nic poważnego się nie stało.

 

 

Post Author: redaktor

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *