JUTRO RUSZAJĄ MISTRZOSTWA POLSKI W KOLARSTWIE – UWAGA NA UTRUDNIENIA W RUCHU

Już od jutra na terenie Gminy Grunwald, Dąbrówno i Miasta oraz Gminy Ostróda odbywać się będą Mistrzostwa Polski w kolarstwie szosowym. W związku z tym należy przygotować się na możliwe utrudnienia w ruchu.

PIĄTEK 28 CZERWIEC – CZASÓWKA WOKÓŁ PÓŁ GRUNWALDZKICH

Już jutro czasówka wokół Pól Grunwaldzkich przez miejscowości: Grunwald, Stębark, Łodwigowo, Saminek. Pierwsze zawodniczki startują już o godzinie 9:00. Na całej trasie ruch kołowy będzie zamknięty. Zakończenie zawodów przewidziano na godzinę 17:00

SOBOTA – NIEDZIELA 29-30 CZERWIEC – WYŚCIGI ZE STARTU WSPÓLNEGO – MIASTO I GMINA OSTRÓDA

W sobotę i niedzielę wyścigi odbędą się w Ostródzie i w Gminie Ostróda. Sytuacja w szczególności dotyczy ulic będących na trasie wyścigu przebiegającego według poniższego schematu:

Ul. Pionierska – Ul. Pieniężnego – Ul. 21 Stycznia – Ul. Czarnieckiego – Kajkowo-Lichtajny-Kraplewo-Brzydowo-Ornowo-Cierzpięty – Ul. Jagiełły – Ul. Pionierska.

Na wyznaczonym obszarze ruch kołowy odbywać się będzie TYLKO zgodnie z kierunkiem jazdy kolarzy.

Ruch kołowy będzie umożliwiany co około pół godziny przez 15 minut bezpośrednio po wykonaniu okrążenia przez kolarski peleton (w zależności od przebiegu i tempa wyścigu podane dane mogą się różnić o kilka minut).

Utrudnienia potrwają:

– w sobotę 29 czerwca w godzinach 12.30-18.30

– w niedzielę 30 czerwca w godzinach 8.30-18.15

Post Author: redaktor

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *