ILE KOSZTOWAŁY DNI OSTRÓDY 2021? ZESTAWIENIE WYDATKÓW MIASTA – ILE I NA CO WYDANO?

Miasto Ostróda przedstawiło zestawienie wydatków związanych z organizacją tegorocznych Dni Ostródy.

Jak czytamy:
Tak duża produkcja jak święto miasta wiąże się nie tylko z wysiłkiem osób zaangażowanych w przygotowanie imprezy, ale również z konkretnymi kosztami ponoszonymi przez samorząd. Poniżej przedstawiamy zestawienie wydatków związanych z organizacją Dni Ostródy 2021 poniesionych przez Gminę Miejską Ostróda (kwoty brutto):
  • organizacja koncertów muzycznych (honoraria artystów, noclegi i wyżywienie, opłaty ZAIKS): 125 221zł (dotyczy koncertów Kasi Kowalskiej, De Mono oraz Dawida Kwiatkowskiego). Koszty związane z koncertem Viki Gabor oraz riderami technicznymi (elementy oświetlenia i nagłośnienia) w wysokości 39 009 zł. zostały poniesione przez Centrum Kultury w Ostródzie z dotacji podmiotowej. Łącznie koncerty gwiazd + technika sceniczna: 164 230zł.
  • kampanie reklamowe (MeloRadio, Radio Eska, Radio Plus) – 6400 zł.
  • reklama na banerach, plakatach, ulotkach oraz mobilu reklamowym – 6350 zł.
  • usługi konferansjerskie, oprawa artystyczna (w tym koncerty) na molo i podczas spotkań „Porozmawiajmy o Ostródzie” – 4600 zł.
  • wydatki organizacyjne – w tym: upominki i gadżety rozdawane uczestnikom Dni Ostródy, upominki dla Honorowych Gospodarzy Dni Ostródy, słodycze dla dzieci uczestniczących w animacjach, artykuły papiernicze do animacji – 1130zł
  • catering podczas spotkań „Porozmawiajmy o Ostródzie” (w tym m.in. 1000 porcji zupy, 1000 babeczek, kawa, herbata) – 4250 zł.
  • animacje dla dzieci, dmuchane miasteczko, postacie bajkowe, gry, konkursy12140 zł. (część kosztów przeznaczonych na animacje w kwocie 8000zł sfinansowano ze środków Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego).

Razem: 199 100 zł.

Na koncerty sprzedano komplet biletów w liczbie 2031 szt. – z tego tytułu osiągnięto przychód w kwocie 71125zł.

Post Author: redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *