III POLICYJNE ZAWODY WYTRZYMAŁOŚCIOWO-PRZEŁAJOWE O PUCHAR KOMENDANTA KPP OSTRÓDA

Za nami III Policyjne Zawody Wytrzymałościowo-Przełajowe o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Ostródzie. Współorganizatorem przedsięwzięcia był Instytut Bezpieczeństwa i Obrony Narodowej. Zawody zorganizowane zostały z okazji 100-lecia powstania polskiej Policji Państwowej.

9 maja o godz. 5:30 na plaży miejskiej nad jeziorem Sajmino odbyły się III Policyjne Zawody Wytrzymałościowo- Przełajowe o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Ostródzie.

Zawody skierowane były do policjantów oraz pracowników cywilnych Komendy Powiatowej Policji w Ostródzie. Do rywalizacji zgłosiło się 12 osób. Do biegu przystąpiło 11 zawodników.

Trasa zawodów biegła wokół jeziora Sajmino 3 kilometrową ścieżką rekreacyjną. Zawodnicy mieli za zadanie przebiec jak największą liczbę okrążeń w nieprzekraczalnym czasie 120 minut.

Zwycięzcą rywalizacji okazał się asp. Marcin Brzózka z Komendy Powiatowej Policji w Ostródzie. W 108 minuty przebiegł on 7 pełnych okrążeń jeziora, co dało w sumie 21 km pokonanych kilometrów. Tuż za nim na podium uplasował się sierż. szt. Marcin Bartel z Komisariatu Policji w Morągu. Ten sam dystans pokonał w 113 minut. Trzeci na mecie był  asp. Michał Przybyłek z Komendy Powiatowej Policji w Ostródzie. Zawodnik ten przebiegł 21 km w czasie 120 minut.

Wszyscy uczestnicy zawodów otrzymali dyplomy. Na zwycięzców czekały medale oraz puchary, które wręczył Komendant Powiatowy Policji w Ostródzie

III Policyjne Zawody Wytrzymałościowo-Przełajowe to kolejne z przedsięwzięć ostródzkich policjantów zaplanowane na 2019 rok, w którym to roku polska Policja Państwowa obchodzi 100-lecie powstania.

Współorganizatorem przedsięwzięcia był Instytut Bezpieczeństwa i Obrony Narodowej. Zawody zorganizowane zostały z okazji 100-lecia powstania polskiej Policji Państwowej.

KPP Ostróda

Post Author: redaktor

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *