Gminny konkurs na największą dynię

II GMINNY KONKURS NA NAJWIĘKSZĄ DYNIĘ

Chcesz się pochwalić wyhodowaną przez siebie dynią? Weź udział w „II Gminnym konkursie na największą dynię”. Zgłoszenia przyjmowane będą do 4 października.

Celem konkursu organizowanego przez Gminę Ostróda jest popularyzacja uprawy dyni i jej walorów żywieniowych, wymiana doświadczeń między uczestnikami konkursu oraz edukacja i propagowanie zasad zrównoważonego rozwoju.


Konkurs odbędzie się dnia 8 października 2023 roku w zabytkowym Parku w Durągu podczas IV GMINNEGO FESTIWALU DYNI DURĄG 2023.
W konkursie może wziąć udział każdy. Jeden uczestnik może zgłosić do konkursu tylko jedną dynię. Dynia musi być zdrowa i nieuszkodzona!
Dynie do konkursu należy dostarczyć na scenę w Parku w Durągu do godziny 11:30 dnia 8 października 2023 r. i zgłosić ten fakt do Organizatora na adres mailowy: kgw.durag@gmail.com lub na numer telefonu 883 985 138 – Magdalena Muraszko w wymienionym wyżej terminie.
Oceny (pomiaru) dyni dokona komisja konkursowa powołana przez Organizatora. Wielkość dyni zostanie określona w kilogramach.
Zwycięzca otrzyma puchar Wójta Gminy Ostróda oraz Koła Gospodyń Wiejskich w Durągu. Rozstrzygnięcie rywalizacji nastąpi w dniu konkursu tj. 8 października.
Źródło: Gmina Ostróda

 

Post Author: redakcja

1 thought on “II GMINNY KONKURS NA NAJWIĘKSZĄ DYNIĘ

    Zorro

    (10 września 2023 - 01:40)

    Największa dynia to wójt

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *