GROŹNY WYPADEK MIĘDZY KRAPLEWEM A LICHTAJNAMI. 2 OSOBY RANNE! (VIDEO+FOTO)

Do groźnego wypadku drogowego doszło dziś, w niedzielę 25 września po godz. 16:00 na drodze między Kraplewem a Lichtajnami w Gminie Ostróda, na skrzyżowaniu z drogą Durąg – Lichtajny. Zderzyły się ze sobą dwa samochody, którymi jechało w sumie 8 osób, w tym małe dzieci. Dwie osoby odniosły obrażenia.

Samochodami podróżowało w sumie 8 osób – 3 volkswagenem golfem i 5 mazdą, w tym czteromiesięczne niemowlę i pięcioletni chłopiec.

Jak poinformował nas aspirant sztabowy Robert Kowanda z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Ostródzie, z pierwszych ustaleń pracujących na miejscu zdarzenia policjantów wynika, że kierująca pojazdem marki volkswagen golf włączając się do ruchu z drogi podporządkowanej, od strony Kraplewa, nie zastosowała się do znaku A7 – ustąp pierwszeństwa przejazdu, w wyniku czego uderzyła w prawidłowo jadący po drodze z pierwszeństwem pojazd marki mazda.

W wyniku zdarzenia dwie osoby zostały ranne – kierujący i pasażerka mazdy. Pasażerka mazdy ze złamaną ręką została zabrana do szpitala. Kierowca po opatrzeniu przez Zespół Ratownictwa Medycznego pozostał na miejscu na własne życzenia. Pozostałym uczestnikom wypadku, w tym dzieciom, nic na szczęście nie stało.

Zarówno kierująca volkswagenem, jak i kierowca mazdy byli trzeźwi.

Droga przez pewien czas była zablokowana.

Na miejscu pracowali policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ostródzie, Strażacy z Jednostki Ratowniczo Gaśniczej w Ostródzie oraz Ochotnicze Straże Pożarne z Durąga, Smykówka i Brzydowa oraz Zespół Ratownictwa Medycznego.

http://

http://

 

Post Author: redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *