GMINA OSTRÓDA: WYBRANO SOŁTYSÓW I RADY W 40 SOŁECTWACH

W Gminie Ostróda odbyły się wybory sołtysów i rad sołeckich. Poniżej zamieszczono zbiorczą informację z przeprowadzonych wyborów w poszczególnych sołectwach.

 

Sołectwo Sołtys Rada Sołecka
Zajączki Zbigniew Burdach Górczyk Edyta

Perczyńska Monika

Szypczyński Grzegorz

Ryn Dorota Szymańska Dias Marzena

Cherkowska Teresa

Jędrzejewska Agnieszka

Giętlewo Tomasz Wiszniewski Grzesiak Dariusz

Cherkowska Lidia

Malina Benedykt

Pietrzwałd Marcin Jabłonowski Kłosowski Mirosław

Maliszewski Zbigniew

Wilbrandt Agnieszka

Walkowiak Andrzej

Smykówko Janusz Król Kuzioła Anna

Szczerbowski Andrzej

Zalewska Alina

Wirwajdy Artur Wiśniewski Giza Aneta

Küchmeister Hubert

Küchmeister Marcin

Perczyński Marcin

Sokołowski Ryszard

Reszki Władysław Wysocki Lęga Tadeusz

Ostrowska Renata

Rydel Monika

Sieracka Iwona

Turznica Grażyna Ostas Biernacki Czesław

Fijas Zdzisław

Lenartowicz Marta

Zalewska Julia

Idzbark Witold Bojar Przemysław Zalewski

Aleksandra Kuc

Tomasz Zimnicki

Arkadiusz Cieślak

Jacek Zalewski

Katarzyna Wójcicka

Wałdowo Maria Sosnowska Sławomir Bachanek

Bożena Król

Grażyna Jarząbek

Międzylesie Dariusz Husar Arkadiusz Stano,

Ewa Jurkiewicz-Kasza, Adrianna Konczanin,

Arkadiusz Borkowski

Warlity Wielkie Monika Sobieska Marcin Głowacki,

Leszek Szulc,

Leszek Szypkowski,

Zofia Grochowska,

Jakub Głowacki,

Marek Iwański

Brzydowo Elżbieta Kowalska Renata Wojciechowska

Grzegorz Furtak

Marek Cichewicz

Jan Żeberek

Marek Kuzioła

Ornowo

 

Teresa Szłykowicz Izabela Górska

Marta Kępka

Łukasz Wielk

Lubajny Jan Ilnicki Michał Nowicki

Przemysław Gajewski

Marek Sawko

Jadwiga Wiśniewska

Katarzyna Rucińska

Andrzej Bielski

Zwierzewo Jerzy Kamiński Józef Gleba

Marian Skorupski

Krzysztof Wroński

Kazimierz Końpa

Anna Dymerska

Sylwester Cieślak

Kątno Renata Neugebauer Daniel Kamiński

Teresa Nahibowicz

Beata Chmielewska

Aldona Bojanowska

Dariusz Filipek

Adam Kowalski

Stare Jabłonki Helena Boniecka Agnieszka Grochal

Józef Motyliński

Jan Piskorz

Paweł Stabiński

Danuta Żmijewska

Samborowo

 

Jacek Grabowski Wieńczysława Kajetanek

Sławomir Niesyt

Sylwia Kieliszczyk

Kamil Jackowski

Paweł Brzozowski

Tyrowo Elżbieta Tomczyk Anna Janicka

Iwona Płecha

Patryk Mikołajczyk

Bałcyny Tomasz Chodakowski Boruch Paweł

Chiliński Sławomir

Maliszewska Natalia

Piotrowicz Ewa

Lipowo Agnieszka Augustyn Cieraciew Małgorzata

Czepek Janina

Niedzielski Roman

Ługiewicz Karolina

Sieracka Krystyna

Żuralski Marek

 

Kraplewo Lucyna Łukawska Drozd Arkadiusz

Gecarz Danuta

Grunenberg Eugeniusz

 

Górka Jan Wasiak Czamajło Paulina

Głuszko Stanisław

Walkowiak Michał

Ostrowin Jakub Czubak Bednarczyk Alina

Blajda Stefan

Gęstwicka Sabina

Pych Teresa

Świerczyńska Małgorzata

Szyldak Marek Szostek Jerzy Gołoś

Andrzej Kaczor

Adam Krupiński

Marzena Panfil Bastek

Patryk Szulc

Bernard Wierszewski

Kajkowo

 

Stanisław Milewski Adam Bąk

Grzegorz Szymański

Iwona Kozłowska

Joanna Śliwińska

Jerzy Ruszczak

Durąg Mariusz Ignatjuk Mariusz Wasiak

Marzena Matuszka

Joanna Kaczyńska

Milena Rogozińska

Albin Soboczyński

Morliny Henryk Krużewski Agnieszka Bracka

Joanna Dymkowska

Daniel Laborowski

 

Gierłoż

 

Marcin Sadowski Kamil Urbański

Barbara Sternicka

Justyna Krajewska-Urbańska

Alicja Urbańska

Lichtajny

 

Małgorzata Czerwonka Aneta Iwańska

Karolina Rybarkiewicz

Paulina Szypkowska

Milena Czerwonka
Daria Góralska
Piotr Góralski

Grabin Iwona Farasiewicz Bogdan Brodecki

Anna Freigin

Ewelina Freigin

 

Wygoda

 

Patryk Łodzikowski Łodzikowska Irena

Wiesiołek Wiesława

Elżbieta Nowakowska

 

Glaznoty Grażyna Gasikowska Andrzej Jaroszewski

Danuta Borucka

Iwona Dąbrowska

Bożena Krauzewicz

 

Klonowo Halina Gotfryd

 

Józefowicz Katarzyna

Józefowicz Stanisław

Markowska Magdalena

 

Wysoka Wieś Martyna Kopiacka Markowski Zdzisław

Perczyńska Lucyna

Sobota Waldemar

Tracz Jacek

Trzęślewicz Grażyna

Nastajki Jarosław Kowalczyk Anna Sontowska

Kinga Balcerzak

Marta Chrostowska

Radosław Chrostowski

Dawid Makrucki

Rudno Szymon Woźniak Radosław Chrzanowski

Natalia Kwaśniewska

Artur Zbonikowski

Naprom Jacek Konkiel Elwartowska Krystyna

Konkiel Katarzyna

Smogorzewski Grzegorz

Michalak Krzysztof

Jędrzejak Agnieszka

Smykowo Magdalena Wójcik Adriana Kaczyńska

Janusz Brodziński

Angelika Olewniczak

Rafał Kaczyński

Monika Gera

Przemysław Brodziński

Źródło: Gmina Ostróda

Post Author: Łukasz Matuszka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *