Od 1 lutego w ramach Publicznego Transportu Zbiorowego w Gminie Morąg zostają uruchomione 4 linie. Z komunikacji będą korzystały również dzieci dojeżdżające do szkół.
?php>
?php>
?php>
Kursy odbywają się na trasach:
?php>
?php>
- Morąg - Silin - Bramka - Słonecznik - Bartężek - Wenecja - Słonecznik
?php>
- Morąg - Silin - Bramka - Zawroty - Żabi Róg - Kretowiny - Wilnowo - Tątławki
?php>
- Morąg - Łączno - Zbożne - Królewo - Chojnik
?php>
- Morąg - Łączno - Zbożne - Kalnik
?php>
?php>
Organizatorem tych połączeń jest Gmina Morąg.?php>
Poniżej cennik oraz rozkład jazdy poszczególnych linii.?php>
?php>
?php>
?php>
?php>
?php>
?php>
?php>
?php>
?php>
?php>?php>?php> | ?php>
?php>?php> | ?php>
?php>?php>
?php>
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz