GCK-B SAMBOROWO: WYNIKI GMINNEGO KONKURSU „BOŻE NARODZENIE W TRADYCJI POLSKIEJ”

Gminne Centrum Kulturalno-Biblioteczne w Samborowie ogłosiło wyniki  wyniki Gminnego Konkursu „Boże Narodzenie w Tradycji polskiej” na najładniejszą kartkę świąteczną i noworoczną, ozdobę świąteczną i stroik bożonarodzeniowy.

Komisja konkursowa przyznając nagrody brała pod uwagę: oryginalność ozdób, różnorodność użytych materiałów, pomysłowość, estetykę wykonania.
Jesteśmy dumni z każdego z Was drogie dzieci, droga młodzieży oraz dorośli, że każdego roku tak licznie bierzecie udział w konkursie bożonarodzeniowym, tworząc piękne, niepowtarzalne świąteczne dzieła.
Dziękujemy wszystkim za wzięcie udziału w konkursie. Dzięki Waszym pracom w sali GCK-B Samborowo jest pięknie i świątecznie. Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00 do oglądania wystawy, która potrwa do18 stycznia 2021r. – czytamy na stronie GCK-B w Samborowie
Zwycięzcami tegorocznego konkursu Boże Narodzenie w tradycji Polskiej, po burzliwych obradach zostali:
Kategoria ozdoby świąteczne
Przedszkole
I miejsce Hubert Rogoziński Szkoła Podstawowa w Durągu
II miejsce Julia Kwiatkowska Zespół Szkół w Samborowie
III miejsce Lena Bugowska Szkoła Podstawowa w Brzydowie
Wyróżnienia:
Daniel Rogoziński Szkoła Podstawowa w Durągu
Miłosz Demusz Przedszkole w Starych Jabłonkach
Maja Burzycka Szkoła Podstawowa w Durągu
Alicja Konkiel z mamą Zespół Szkolno Przedszkolny w Pietrzwałdzie
Dominik Nowicki z rodzicami Przedszkole w Starych Jabłonkach
Apolonia Jędrzejewska z ciocią Samborowo
Klasa I-III
I miejsce – Tomasz Kwiatkowski Zespół Szkół w Samborowie
II miejsce – Filip Wiśniewski, Tymon Wiśniewski (lat4) z mamą Szkoła Podstawowa w Durągu
III miejsce Karol Jasieniewski Szko9ła Podstawowa w Idzbarku
Wyróżnienia:
Maria Niesyt Szkoła Podstawowa w Lipowie
Marek Raduszewski Szkoła Podstawowa w Durągu
Witold Jasieniewski Szkoła Podstawowa w Idzbarku
Zosia Spychała Szkoła Podstawowa w Durągu
Klasa IV-VI
I miejsce Zuzanna Husar Świetlica Wiejska w Brzydowie
II miejsce Franciszek Freigin, Zofia Freigin Szkoła Podstawowa w Szyldaku
III miejsce Michał Raduszewski Szkoła Podstawowa w Durągu
Wyróżnienia:
Blanka Brzózka Szkoła Podstawowa w Lipowie
Patrycja Żebrowska Ostróda
Weronika Spychała Szkoła Podstawowa w Durągu
Patrycja Gutwerska Szkoła Podstawowa w Durągu
Joanna Pokorska Zespół Szkół w Samborowie
Julia Czarnecka Zespół Szkół w Samborowie
Łukasz Napiórkowski Zespół Szkół w Samborowie
Igor Wojciechowski
Klasa VII-VIII
I miejsce Milena Kaczyńska Smykówo
II miejsce Dominika Obrębska Szkoła Podstawowa w Szyldaku
III miejsce Paulina Bugowska Szkoła Podstawowa w Brzydowie
Dorośli
I miejsce Koło Gospodyń Wiejskich w Napromie
I miejsce Teresa Orlicz Samborowo
II miejsce Anna Husar Koło Gospodyń Wiejskich w Brzydowie
II Danuta Kopaczewska Samborowo
III miejsce Hanna Najdowska Środowiskowy Dom Samopomocy w Wygodzie
III miejsce Jan Koronowski Środowiskowy Dom Samopomocy w Wygodzie
Wyróżnienia:
Marta Kuriata Samborowo
Roman Dąbrowski Środowiskowy Dom Samopomocy w Wygodzie
Patryk Roszewicz Środowiskowy Dom Samopomocy w Wygodzie
Małgorzata Figarska Samborowo
Regina Szymańska Środowiskowy Dom Samopomocy w Wygodzie
Jan Kłosiewicz Środowiskowy Dom Samopomocy w Wygodzie
Julia Ptaszyńska Koło Gospodyń Wiejskich w Brzydowie
Kategoria stroiki świąteczne
Przedszkole
I miejsce Alicja Kwiatkowska Zespół Szkół w Samborowie
Wyróżnienia:
Zofia Karolak z mamą Przedszkole w Starych Jabłonkach
Anna Czerwińska Przedszkole w Starych Jabłonkach
Kacper Piontkowski Zespół Szkół w Samborowie
Klasa I –III
I miejsce Blanka Kamińska z mamą Szkoła Podstawowa w Szyldaku
II miejsce Amelia Obrębska Szyldak
III miejsce Jasmina Kostiok –Naciri Lipowo
Klasa IV-VI
I miejsce Lena Neumann, Amelia Neumann Zespół Szkół w Samborowie
II miejsce Julia Freigin Szkoła Podstawowa Szyldak
III miejsce Kacper Wrocławski Zespół Szkół w Samborowie
Wyróżnienia:
Maria Czerwińska Szkoła Podstawowa w Idzbarku
Sebastian Czamajło Szkoła Podstawowa w Idzbarku
Agata Wilbrandt Zespół Szkolno-Przedszkolny w Pietrzwałdzie
Katarzyna Dawidziuk Zespół Szkół w Samborowie
Klasa VII-VIII
I miejsce Oliwia Twarda , Adam Twardy Zespół Szkolno-Przedszkolny w Pietrzwałdzie
II miejsce Bartłomiej Łupaczewski SP nr 2 Ostróda
Dorośli
I miejsce Elżbieta Sójka Pietrzwałd
II miejsce Ryszard Jędrach Środowiskowy Dom Samopomocy Ostoja w Ostródzie
Wyróżnienia:
Joanna Jędrzejewska z córką Apolonią Samborowo
Janusz Adamkiewicz Środowiskowy Dom Samopomocy w Wygodzie
Justyna Szypkowska Środowiskowy Dom Samopomocy Ostoja w Ostródzie
Lucyna Szpojankowska Środowiskowy Dom Samopomocy Ostoja w Ostródzie
Kategoria kartki:
Przedszkole:
I miejsce Ola Skrzyńska Zespół Szkół w Samborowie
II miejsce Kacper Piontkowski Zespół Szkół w Samborowie
III Marcel Pietrzak 6l
Wyróżnienia:
Wiktor Skrzyński Zespół Szkół w Samborowie
Oliwia Czamajło Przedszkole Idzbark
Nadia Kmiecik z mamą Zespół Szkolno Przedszkolny Pietrzwałd
Blanka Wiśniewska z mamą Zespół Szkolno Przedszkolny Pietrzwałd
Klasa I –III
I miejsce Blanka Kamińska
II miejsce Łukasz Krajewski Zespół Szkół w Samborowie
III miejsce Lena Kugler Szkoła Podstawowa w Durągu
Wyróżnienie: Adrianna Brzózka Szkoła Podstawowa w Lipowie
Klasa IV –VI
I miejsce Laura Żyłka Szkoła Podstawowa w Szyldaku
II miejsce Marta Cichocka Zespół Szkół w Samborowie
III Miejsce Katarzyna Dawidziuk Zespół Szkół w Samborowie
Wyróżnienie:
Jaś Zalewski Turznica
Adam Jędrzejak Zespół Szkolno Przedszkolny Pietrzwałd
Igor Wojciechowski Zespół Szkół w Samborowie
Daniel Szmigielski Zespół Szkolno Przedszkolny Pietrzwałd
Wiktoria Budzińska Zespół Szkolno Przedszkolny Pietrzwałd
Klasa VII-VIII
I miejsce Julia Kugler Szkoła Podstawowa w Durągu
II miejsce Kasia z rodziną (karta puzzle)
III miejsce Oliwia Twarda Zespół Szkolno Przedszkolny Pietrzwałd
Dorośli
I miejsce Weronika Maciejewska Nowe Siedlisko Kolo Gospodyń Wiejskich Luba w Lubajnach
II miejsce Anna Brodzińska Kolo Gospodyń Wiejskich w Brzydowie
III miejsce Karolina Wiśniewska z Pietrzwałdu
III miejsce Dominika Gutkowska Środowiskowy Dom Samopomocy w Wygodzie
Wyróżnienie:
Joanna Ptaszyńska Kolo Gospodyń Wiejskich w Brzydowie
Małgorzata Dymczyk Kolo Gospodyń Wiejskich w Brzydowie
Karolina Brodzińska Kolo Gospodyń Wiejskich w Brzydowie
Anna Sonack Środowiskowy Dom Samopomocy w Wygodzie
Wszystkie nagrodzone i wyróżnione osoby zaproszone są od 18 stycznia 2021r. po odbiór swoich prac i nagród.
Jeszcze raz serdecznie gratulujemy.
Źródło: GCK-B Samborowo

Post Author: redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *