G-SHOCK PARTNEREM GALI SHARKS ATTACK2. SZYKUJĄ SIĘ NIESPODZIANKI DLA KIBICÓW

Coraz bliżej do ostródzkiej Gali Sportów Walki Sharks Attack 2, która już 25 maja odbędzie się w Expo Mazury. Organizatorzy, czyli MMA Team Ostróda oraz Expo Mazury ujawniają coraz więcej szczegółów. Jednym z nowych partnerów zawodów została firma G-SHOCK Polska…rekin wśród zegarków.

Możemy Wam zdradzić, że zarówno dla zawodników, jak i oglądających to widowisko na żywo kibiców, zostały przygotowane nagrody. Jeśli ich fundatorem jest firma G-SHOCK, to oczywiście chodzi o zegarki!

Kilka z nich zostanie rozlosowanych wśród widzów, przewidziano także inne konkursy, w których będzie można je zdobyć.  Jednak to nie wszystko, ale o tym przekonacie się uczestnicząc w Sharks Attack2.

Jeśli jeszcze nie zakupiliście biletów na galę, przypominamy, jak można to zrobić:

Dla przypomnienia:

Bilety w przedsprzedaży można zakupić: przez internet na stronie Expo Mazury, a także w sklepie Octagon Plac  – Pułaskiego 7/9 18b na 1 piętrze w Olsztynie oraz jeśli jeszcze pozostanie jakaś pula biletów, w kasach biletowych Expo Mazury w dniu imprezy.

Do wyboru są 2 rodzaje biletów.

Bilet normalny na galę kosztuje 40 złotych.

Bilety VIP daje nam możliwość obejrzenia walk z bliska, gdyż strefa znajduje się w pobliżu octagonu. W strefie stoły z obsługą kelnerską, zapewniony catering, napoje. Po zakończeniu gali bilet upoważnia do wejścia na after party, gdzie zabawa potrwa do dalej do godziny 4 rano, z oprawą muzyczną dj-a. Cena biletu VIP to 250 złotych.

Więcej informacji o samej gali, jej programie i karcie walk przeczytacie tutaj.

Post Author: Łukasz Matuszka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *