DZIEWCZYNY Z LZS DURĄG NA DRUGIM MIEJSCU W WOJEWÓDZTWIE W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ

W Barczewie odbyły się Mistrzostwa Województwa WMZ LZS w halowej piłce nożnej kobiet. W zawodach wystartowało 5 drużyn z gmin: Lubawa, Iława, Barczewo, Biskupiec i Ostróda.

Reprezentacja Gminy Ostróda reprezentowana przez LZS Durąg, która przez ostatnie trzy lata okazywała się najlepsza w województwie, zajęła tym razem II miejsce. Mistrzostwo zdobyły przedstawicielki Gminy Biskupiec, które wyprzedziły naszą drużynę tylko dzięki korzystniejszemu bilansowi bramkowemu.

Zawodniczki z Gminy Ostróda rozgrywki zakończyły z dwoma pewnymi zwycięstwami i dwoma remisami. Zawodniczki pewnie pokonały LZS Prątnica oraz Gminę Barczewo (oba mecze wygrane 3:0). Podziałem punktów zakończyły się pojedynki z Gminą Biskupiec i GKS LZS Wikielec (oba mecze 1:1).

Po zakończeniu wszystkich spotkań okazało się, że reprezentacje Gminy Ostróda i Gminy Biskupiec zgromadziły tyle samo punktów. Bezpośredni pojedynek zakończył się remisem, więc o końcowej kolejności decydował bilans bramkowy. Korzystniejszy miały koleżanki z Biskupca i to one tym razem zdobyły sięgnęły po końcowy tytuł.

Jest to kolejny świetny wynik naszej reprezentacji kobiet. Dzielnym i walecznym piłkarkom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Warto nadmienić, że najlepszą zawodniczką turnieju została wybrana Patrycja Kucharczyk. Gratulujemy!

LZS Durąg wystąpił w składzie: Katarzyna Gutkowska, Dominika Dymczyk, Paulina Dutkowska, Magdalena Janczuro, Paulina Goszczyńska, Patrycja Kucharczyk, Emilia Nowicka,

Tabela końcowa:

I miejsce Gmina Biskupiec – 8 pkt

II miejsce  LZS Durąg – Gmina Ostróda – 8 pkt

III miejsce Gmina Lubawa – 6 pkt

IV miejsce GKS LZS Wikielec – Gmina Iława – 5 pkt

V miejsce Gmina Barczewo – 0 pkt

Źródło: Gmina Ostróda

Post Author: Łukasz Matuszka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *