DRUHOWIE OSP Z GMINY OSTRÓDA NA NARCIARSKICH MISTRZOSTWACH STRAŻAKÓW

W dniach 22-23 luty w Niedzicy (woj. Małopolskie) odbyły się VIII Ogólnopolskie Mistrzostwa Strażaków OSP w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie. Tradycyjnie w Mistrzostwach nie zabrakło również reprezentacji Ochotniczej Straży Pożarnej z Gminy Ostróda.

W sobotę 22 lutego strażacy brali udział w zawodach indywidualnie. W niedzielę 23 lutego odbyły się zawody drużynowe, w których wzięło udział 27 drużyn. Ekipa strażaków ochotników z Gminy Ostróda w składzie: Grzegorz Żelazny ( OSP Durąg), Witold Bojar ( OSP Idzbark ), Grzegorz Furtak i Stanisław Laskowski ( OSP Brzydowo ) zajęła 17 miejsce. Ponadto team Gmina Ostróda został wyróżniony za to, że był drużyną, która przyjechała na Mistrzostwa z najdalej położonej (od miejsca zawodów) gminy.

Podczas VIII Ogólnopolskich Mistrzostw Strażaków OSP w Narciarstwie Alpejskim i Snowbordzie Gminę Ostróda reprezentowali: Grzegorz Żelazny ( OSP Durąg), Witold Bojar ( OSP Idzbark ), Grzegorz Furtak i Stanisław Laskowski ( OSP Brzydowo ), Kamil Zalewski ( OSP Idzbark), Krzysztof Ruczyński ( OSP Stare Jabłonki ). Była to godna reprezentacja. Gratulujemy!

 

 

Post Author: redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *