DRAMAT PAWŁA DAWIDOWICZA! POWAŻNA KONTUZJA – ZERWANE WIĘZADŁO I DŁUGA PRZERWA W GRZE

Fatalne wieści dotyczące wychowanka Sokoła Ostróda Pawła Dawidowicza napłynęły z Włoch. Po serii świetnych występów w lidze włoskiej i Reprezentacji Polski, tym razem niestety mamy kiepskie informacje.

Podczas ostatniego spotkania Serie A pomiędzy Venezią FC a klubem Polaka Hellasem Verona, Paweł Dawidowicz doznał około 20 minut przed końcem meczu poważnej kontuzji, która najprawdopodobniej wyklucza ostródzianina z gry na około pół roku!

Choć podczas meczu sytuacja nie wyglądała dramatycznie, a Paweł dograł go do końca, to z informacji, jakie napływają z Włoch i przeprowadzonych tam badań wynika, że obrońca reprezentacji Polski zerwał więzadła krzyżowe w prawym kolanie. Pawła czekać może teraz operacja i żmudna rehabilitacja, co wiązać się będzie z około półroczną przerwą w grze.

Tym samym Pawła zabraknie w kluczowych dla Reprezentacji Polski meczach barażowych w eliminacjach do Mistrzostw Świata w Katarze z Rosją i w przypadku wygranej z tym rywalem w decydującym o awansie meczu.

Mamy nadzieję, że Paweł jak najszybciej wróci do gry i szybko dojdzie do tak świetnej dyspozycji, jaką prezentował w ostatnim czasie.

Trzymaj się, Paweł!

Post Author: redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *