DOBRE WYSTĘPY UCZNIÓW Z PIETRZWAŁDU NA XIII MEMORIALE ANDRZEJA GRUBBY W TENISIE STOŁOWYM

W Lidzbarku Warmińskim odbył się już XIII Memoriał Andrzeja Grubby w tenisie stołowym – turniej upamiętniający postać wybitnego polskiego tenisisty, wielokrotnego medalisty Mistrzostw Świata i Europy.

W zawodach wzięło udział 19 drużyn ze szkół podstawowych z całego województwa warmińsko – mazurskiego.

Był to długi, a zarazem bardzo udany turniej dla uczniów Zespołu Szkolno Przedszkolnego w Pietrzwałdzie, który do zawodów wystawił dwie drużyny. Pierwsza z nich w składzie: Igor Paździorko, Bartosz Wrzesiński, Szymon Kosek, po bardzo dobrej grze i wielu zwycięstwach oraz niesamowicie emocjonującym ostatnim meczu zajęła bardzo wysokie trzecie miejsce. Druga ekipa: Paweł Osiński, Filip Gwiazda, Adrian Korna uplasowała się na miejscach 7-8.

Na pochwałę zasłużyli wszyscy chłopcy, którzy bardzo dzielnie walczyli o każdy mały punkcik. Cieszy fakt, że uczniowie z Pietrzwałdu czynią stałe postępy, a gra w ich wykonaniu wygląda coraz przyjemniej. Najlepsi tego dnia okazali się uczniowie z Lidzbarka Warmińskiego, którzy w potyczce finałowej pokonali zawodników z Działdowa.

Na rozpoczęcie turnieju, jak to bywa podczas Memoriału Andrzeja Grubby wszyscy uczestnicy otrzymali złote medale z wizerunkiem legendarnego zawodnika, natomiast na zakończenie trzy najlepsze trzy zespoły otrzymały nagrody rzeczowe.

Źródło: Gmina Ostróda

Post Author: redaktor

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *