DO 14 MARCA ZAMKNIĘTE W OSTRÓDZIE ORLIKI, KORTY TENISOWE, STADION LEKKOATLETYCZNY

Wczoraj późnym wieczorem Rada Ministrów opublikowała rozporządzenie, które ponownie wprowadza w naszym województwie restrykcyjne obostrzenia. Nowe wytyczne, które dotyczą m.in. sportu i rekreacji, obowiązywać mają od 27 lutego do 14 marca.

W związku z tym, jak informuje Ostródzie Centrum Sportu i rekreacji, zamknięte zostają w Ostródzie : ORLIKI, KORTY TENISOWE, STADION LEKKOATLETYCZNY do 14 marca.
Z obiektów mogą korzystać tylko oprócz członków kadry narodowej, reprezentacji olimpijskiej i paraolimpijskiej, mogą korzystać sportowcy zawodowi, zawodnicy uprawiający sport w ramach lig zawodowych oraz dzieci i młodzież uczestniczący we współzawodnictwie sportowym prowadzonym przez odpowiedni polski związek sportowy.
Oznacza to, że w województwie warmińsko-mazurskim wszystkie obiekty sportowe (zewnętrzne i wewnętrzne) nie mogą być udostępniane klientom indywidualnym i pozostają zamknięte.
Rozporządzenie pozycja 371 Rady Ministrów z dnia 26 lutego 2021 r. w sprawie wsparcia uczestników obrotu gospodarczego poszkodowanych wskutek pandemii COVID-19:https://dziennikustaw.gov.pl/D2021000037101.pdf
Źródło: OCSiR

 

Post Author: redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *