DO 12 MAJA TAŃSZE ZAPISY DO UDZIAŁU W OSTRÓDZKIM PÓŁMARATONIE ŚW. JERZEGO

W niedzielę 9 czerwca 2019 r. odbędzie się ósma edycja Ostródzkiego Półmaratonu Świętego Jerzego.

Start biegu zaplanowano na godz. 10:00. Trasa półmaratonu jest bardzo urokliwa, ponieważ znaczna jej część wiedzie promenadą nad jeziorem Drwęckim. W tym roku organizatorzy przygotowali atrakcyjne  pakiety startowe, a ponadto swoją obecnością zaszczyci imprezę Mezo. Jacek Mejer  – artysta i sportowiec. Pobiegnie z uczestnikami półmaratonu, a po ceremonii dekoracji najlepszych zawodników zagra koncert.

Biuro zawodów będzie działało w sobotę 8 czerwca od 16:00 do 21:00 oraz w niedzielę 9 czerca od 7:00 do 9:00. W miarę możliwości zachęcamy do odbierania pakietów startowych w sobotę. Przypominamy, im wcześniej zapiszecie się na półmaraton tym lepiej, ponieważ do 12 maja jest niższa opłata startowa.

Serdecznie zapraszamy do udziału w biegu każdą osobę która połknęła biegowego bakcyla. Zachęcamy zarówno osoby, które jeszcze nie przebiegły dystansu półmaratonu, a także osoby, które biegają maratony i ultramaratony. Biegacze spotykają się na stadionie lekkoatletycznym w soboty o 9:00 oraz we wtorki o 18:30.

Na facebooku zamieszczane są  na bieżąco wszystkie ważne informacje:

https://www.facebook.com/OstrodzkiPolmaratonSwietegoJerzego/

Post Author: redaktor

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *