DNI OSTRÓDY 2023 – CO BĘDZIE SIĘ DZIAŁO, GDZIE I KIEDY?

Od 3 sierpnia do 6 sierpnia obchodzimy wielkie święto naszego miasta czyli Dni Ostródy. Jak każdego roku przygotowano wiele ciekawych atrakcji i wydarzeń. Poniżej informacje i plakaty o tym co, gdzie i kiedy będzie się działo.

 1. Pierwszego dnia, a więc dziś 3 sierpnia Miasto Ostróda zaprasza na ostródzkie rolkowisko, a więc pod dach – w kompleksie sportowo-rekreacyjnym przy ul. 3 Maja 19, część działań odbywa się także na Bulwarze Europejskim. Przed nami m.in. rejsy spacerowe po jeziorze Drwęckim, muzyka na żywo na molo, mnóstwo animacji i konkursów dla dzieci a także – na deser – koncerty Vox i Czerwonych Gitar w amfiteatrze.


 2. Jutro 4 sierpnia odbędzie się Piana Party od godz. 15.00 do 18.00. Zapraszamy na Bulwar Europejski do wspólnej zabawy
 3. Żegluga Ostródzko-Elbląska zaprasza na przejażdżkę londyńczykiem lub połączenie jej z rejsem po Jeziorze Drwęckim. Kursy w weekend (5-6 sierpnia) w godz. 10:00-19:00! Co jeszcze?
 • Połączenie rejsu statkiem po Jeziorze Drwęckim (1h) oraz przejazdu niespotykanym na polskich drogach autobusem londyńczykiem (45 min.)
 • Możliwość wykupienia wyłącznie przejażdżki londyńczykiem (bez rejsu – cena: 20 zł).
 • Opieka doświadczonego przewodnika.
 • Konkursy z nagrodami.
 • Bilety w cenie 49 zł (przejażdżka + rejs) oraz 20 zł (przejażdżka) dostępne w kasie Żeglugi Ostródzko-Elbląskiej, ul. Mickiewicza 9A w Ostródzie.
       5. Muzeum w Ostródzie również przygotowało ciekawą ofertę od 4 do 6 sierpnia. Szczegóły poniżej na plakacie.6.Podczas Dni Ostródy nie będziecie się także nudzić z Miejską Biblioteką Publiczną. Szczegóły poniżej na plakacie.

7. Informacje o koncertach znajdziecie w linku: DNI OSTRÓDY 2023: CZERWONE GITARY, VOX, KAJAH, LEMON, NOSOWSKA, MROZU I NOC KABARETOWA

8. Basen Aqua zaprasza od czwartku – 3 sierpnia, do soboty – 5 sierpnia na  AQUAGLIDE – WODNY TOR PRZESZKÓD. W czwartek promocja H2O dla Zuchwałych, czyli dodatkowe 30 minut GRATIS doliczone do wejść przy zakupie biletów normalnych oraz ulgowych.

 

Post Author: redakcja

1 thought on “DNI OSTRÓDY 2023 – CO BĘDZIE SIĘ DZIAŁO, GDZIE I KIEDY?

  Ksatka

  (6 sierpnia 2023 - 13:49)

  Byłam na koncercie zespołu Lemon i nie mogę powiedzieć, że był to najlepszy ich koncert, a muszę przyznać, że trochę ich było.Był płatny, więc spodziewałam się troszkę dłuższego występu, a nie tylko godzinka.Tym bardziej, że na innych koncertach ,dodam darmowych trwa on 1h i 20min i tracklista nie jest okrojona.Nie wiem czym to było spowodowane, ale jeśli ktoś poszedł na koncert Lemona z czystej ciekawości mógł poczuć niedosyt i na kolejny będzie się długo zastanawiał czy warto wydać nawet te parę groszy 60zl. Pewnie ktoś tu może mi zarzucić to, że gwiazdą wieczoru była Kayah, no ok, ale przyjechało tu też sporo fanów, sympatyków zespołu i koncertu w Ostródzie nie będzie dobrze wspominało.Niestety!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *