DLA CÓRKI WYNIEŚLI ZE SKLEPU ZABAWKI ZA PONAD 500 ZŁOTYCH

Przed sądem odpowiedzą 41-letni mężczyzna i jego o 9 lat młodsza partnerka. Mieszkańcy Ostródy najpierw razem spożywali alkohol, a potem postanowili „zdobyć” zabawki dla 1,5-rocznej córki kobiety.

W miniony poniedziałek, 4 lutego para postanowiła wybrać się na zakupy. Nie zamierzała jednak za nie zapłacić. 41-letni mężczyzna oraz jego o 9 lat młodsza partnerka podzielili się rolami i ze sklepu dziecięcego wynieśli zabawki, które miała dostać 1,5-roczna córka zatrzymanej kobiety.

Właściciel sklepu straty oszacował na ponad 500 zł. 32-letnia kobieta została zatrzymana na miejscu. Jej partner zdążył z łupami uciec z miejsca zdarzenia. Policjanci  szybko go jednak  namierzyli i jeszcze tego samego dnia wieczorem trafił do policyjnej celi.

Funkcjonariusze podczas przeszukania w jego mieszkaniu znaleźli część skradzionych zabawek, które niebawem wrócą na sklepowe półki.

Para noc spędziła w policyjnym areszcie i wczoraj usłyszała zarzuty w tej sprawie. Za popełnione przestępstwo grożą im kary nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

KPP Ostróda

Post Author: redaktor

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *