DACHOWANIE OSOBÓWKI NA DK 15 W MORLINACH. KIERUJĄCA W SZPITALU

Dziś we wtorek 31 stycznia przed godziną 6.00 rano doszło do dachowania samochodu osobowego na DK 15 w Morlinach koło Ostródy.

Dziś na drodze krajowej nr 15 doszło do dachowania samochodu osobowego. Auto kilkukrotnie koziołkowało w wyniku czego znalazło się ok. 50 metrów od drogi. W momencie przyjazdu służb ratowniczych na miejsce zdarzenia kierująca pojazdem nadal znajdowała się w pojeździe. Nie mogła samodzielnie się z niego wydostać z tego względu, że pojazd leżał na dachu, a kobieta była zapięta pasami. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia. Jeden z ratowników wszedł do pojazdu. Nawiązał kontakt z osobą poszkodowaną i pomógł jej wydostać się z tego pojazdu. Następnie kobieta została przebadana przez Zespół Ratownictwa Medycznego i zabrana do szpitala. – poinformował mł. bryg. Marcin Wiśniewski, dowódca Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Ostródy.

Kierująca samochodem marki ford fiesta nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze i wpadła w poślizg. W wyniku czego samochód dachował. Kobieta trafiła do szpitala. Jechała sama. – powiedział podkom. Michał Przybyłek z Komendy Powiatowej Policji w Ostródzie.

Na miejscu działały:  2 zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej z Ostródy, policja, Zespół Ratownictwa Medycznego

Zdjęcia: Dawid Dróżdż

 

 

 

 

 

Post Author: redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *