CENNY PUNKT HURAGANU MORĄG Z POLONIĄ WARSZAWA

Piłkarze Kaczkana Huraganu Morąg zremisowali z Polonią Warszawa 1:1 (0:1). Zważywszy na sytuację w tabeli i inne wyniki drużyn walczących o utrzymanie, to bardzo ważny punkt.
Mecz rozpoczął się dla Kaczkana Huraganu najgorzej jak mógł. Już w 2. minucie goście objęli prowadzenie po strzale Wiktora Babińskiego. Ambitnie grający morążanie doprowadzili do wyrównania w 81. minucie a bramkę zdobył niezawodny w ostatnich meczach Dawid Bogdański.

Mimo, że morążanie nie zainkasowali kompletu punktów mogą mówić o szczęściu, bowiem bezpośredni rywale w walce o utrzymanie także potracili punkty. Mazur Ełk przegrał z Bronią Radom 0:4 a Victoria Sulejówek zremisowała z Ruchem Wysokie Mazowieckie 2:2.

Takie wyniki sprawiły, że Victoria Sulejówek została drugim spadkowiczem a trzeci zostanie wyłoniony w sobotę. W najgorszej sytuacji znajduje się obecnie Mazur Ełk, który musi pokonać przy Konwiktorskiej Polonię Warszawa i musi czekać na potknięcia naszej drużyny i ewentualnie Ruchu Wysokie Mazowieckie.

Kaczkan Huragan Morąg – Polonia Warszawa 1:1 (0:1)

Bramki: 0:1 Babiński (2′), 1:1 Bogdański (81′).

Kaczkan Huragan: Lawrenc – Mroczkowski, Maciążek, Paliwoda, Stankiewicz – Kruczkowski, Michałowski (46′ Grzybowski), Łysiak, Bogdański – Śledź (80′ Tomasz), Bartkowski (46′ Galik).

Polonia: Balawejder – Babiński, Zajączkowski, Kobiera (46′ Szabat), Rakowski (46′ Maślanka) – Małek, Sołoducha, Wasilewski, Kluska (46′ Olczak), Kamiński – Pieczara (46′ Zagórski).

Źródło: Huragtan Morąg

Post Author: redaktor