BILETY NA KONCERT SANAH W OSTRÓDZIE JUŻ TYLKO DLA ZASZCZEPIONYCH???

Nasza czytelniczka chciała dziś kupić przez internet bilet na koncert Sanah, który już niedługo odbędzie się w ostródzkim amfiteatrze. Tymczasem przy każdym dostępnym jeszcze do zakupu bilecie na stronie ( a zostało ich bardzo mało) wyskakuje informacja, że bilet jest dla osoby zaszczepionej!

Jak sprawdziliśmy, nie ma możliwości zmiany na inny rodzaj biletu (choć grafika i „ptaszek” sugeruje, że taka opcja być powinna), po kliknięciu nic się nie dzieje. Dodatkowo cały czas widnieje komunikat podświetlony na czerwono:
Wybór opcji „jestem zaszczepiony(na)” jest równoznaczny z oświadczeniem, że przyjąłeś/przyjęłaś lub do momentu wydarzenia przyjmę dwie dawki preparatów Pfizer, Moderna, AstraZeneca lub jednodawkową szczepionkę Johnson & Johnson, a od przyjęcia ostatniej dawki minęło/ minie minimum 14 dni. Podanie nieprawdziwej informacji, będzie równoznaczne z brak możliwości uczestniczenia w wydarzeniu.
Czyżby limit biletów dostępnych na ten koncert w ostródzkim amfiteatrze (według aktualnych przepisów) się wyczerpał? Jak wiemy, osoby zaszczepione nie są do niego wliczane, więc wszystko wskazuje na to, że już tylko one mogą zakupić bilet na koncert Sanah w Ostródzie?
Sprawdzimy, czy tak jest w rzeczywistości.
Co myślicie o takiej sytuacji?

Post Author: redakcja

1 thought on “BILETY NA KONCERT SANAH W OSTRÓDZIE JUŻ TYLKO DLA ZASZCZEPIONYCH???

    Teresa

    (9 lipca 2021 - 15:51)

    A RODO nic nikomu nie mówi? Gdzie ochrona danych? Niedługo będzie koncert zbanowany i będzie płacz, że organizatorzy zostali skrzywdzeni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *