BEZBRAMKOWY REMIS SOKOŁA Z MAZUREM

Niestety nie udało się piłkarzom ostródzkiego Sokoła odnieść trzeciego ligowego zwycięstwa z rzędu. W meczu 3 kolejki rozgrywek III ligi żadna z drużyn nie pokonała bramkarza rywali i ostatecznie Sokół zremisował bezbramkowo na stadionie przy ul. 3 Maja z MKS Mazurem Ełk.

Choć kibice ostródzian liczyli na kolejne zwycięstwo swoich Sokołów, tym razem się nie udało. Mimo nie najlepszej gry w rozegraniu, zarówno ostródzianie, jak i goście z Ełku stworzyli sobie kilka niezłych sytuacji do strzelenia bramki. Niestety żadna z nich nie została wykorzystana. Sokół zaprezentował się solidnie w obronie, gorzej jednak szło konstruowanie akcji i ich wykończenie.

Mimo remisu Sokół po dwóch wcześniejszych zwycięstwach znalazł się, przynajmniej tymczasowo, na pozycji lidera. To jednak może zmienić się już dziś, gdy dokończone zostaną wszystkie spotkania trzeciej kolejki. Mimo to należy przyznać, że zdobycz punktowa po trzech meczach jest znaczna i napawa optymizmem na resztę rozpoczętego niedawno sezonu.

Sokół Ostróda – MKS Mazur Ełk 0:0

Sokół: Bąbel – Kajca, Paczkowski, Otręba, Maternik – Stryjewski, Jodłowski (54′ Pietkiewicz), Danilczyk, Paprzycki (46′ Kowalski)- Broź, Siedlik (46′ Lisiecki).

MKS: Radzikowski – Gołaszewski, Molski, Szaraniec, Berezovsky – Gulbierz, Ejza, Paszkowski, Jagłowski (57′ Żęgota), Łapiński – Twardowski (75′ Kalinowski).

żółte kartki: Stryjewski,Jodłowski (Sokół) – Molski, Paszkowski (MKS).

Foto: MG

 

Post Author: redaktor

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *